عسگری: عملکرد فغانی در جام ملت‌های آسیا خوب نبود، بلکه عالی بود

حسین عسگری نائب رئیس کمیته داورانرئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با ابراز خوشحالی از انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور فینال جام ملت‌های آسیا گفت: عملکرد او در جام ملت‌های آسیا خوب نبود، بلکه عالی بود.

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم ،حسین عسگری درباره انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور فینال جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: بارها گفته‌ام که اولین فاکتور برای انتخاب یک داور برای فینال مسابقات، به توانایی و عملکرد آن داور در گذشته برمی‌گردد. بحث کرسی و ارتباط داشتن تا جایی می‌تواند به ما کمک کند و مهم‌ترین موضوع توانایی‌ها خودمان است.

 

وی افزود: فغانی بالاترین آمار قضاوت را داشته که نشان دهنده عملکرد خوب او بوده است. عملکرد فغانی در جام ملت‌های آسیا خوب نبود، بلکه عالی بود. انتخاب او افتخاری برای جامعه داوری و فوتبال ایران است و برای او و همکارانش در دیدار فینال آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

رئیس دپارتمان داوری خاطرنشان کرد: قضاوت در فینال جام ملت‌ها پوئن مثبتی برای فغانی خواهد بود تا بتواند در معتبرترین مسابقات یعنی جام جهانی ۲۰۱۸  قضاوت کند. فغانی تاکنون وظیفه‌اش را به خوبی انجام داد و از این پس کارش سخت خواهد بود چون باید خوب بودنش را حفظ کند. دیگر به فغانی بازی‌های غیرحساس نمی‌دهند، بنابراین او دیگر حق اشتباه ندارد و اگر همینطور به کارش ادامه دهد، حرف اول را در آسیا خواهد زد.

 

عسگری در پایان گفت: پس از مشخص شدن زمان بازگشت فغانی به ایران، به استقبال او خواهیم رفت و در یک بازی یا سمینار از او تقدیر می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.