گودرزی: اگر تیمی قوی باشد داور تاثیری ندارد

گودرزی وزیر ورزش و جوانان

وزیر ورزش و جوانان ضمن تاکید بر ضرورت تغییر مدیریت، مربیگری و آموزش‌ها در فوتبال می‌گوید اگر یک تیم فوتبال برتر باشد، قضاوت داور عملکرد آنرا تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود گودرزی در گفتگو با واحد مرکزی خبر درباره ارزیابی‌اش از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌ها و حذف از این مسابقات با باخت مقابل عراق تصریح کرد: به نظرم سطح فوتبال ما همین است. به نظر شما داور کجا می‌تواند در یک بازی اعمال نظر کند؛ جایی که تیم برتر و یا همسطح حریفش باشد.

وی با انتقاد ضمنی از عملکرد تیم ملی، افزود: اگر تیم برتر باشد که تحت تاثیر قضاوت داور قرار نمی‌گیرد. حالا باید منتظر نظر کارشناسان باشیم.

وزیر ورزش با بیان اینکه سال‌های سال است که این روند در فوتبال ایران وجود دارد و این اندازه فوتبالمان است، گفت: توانمندی فوتبال ما همین است. باید ریشه‌ای تر کار شود تا تیم ملی در نسل بعد و پنج، شش سال دیگر بتواند یک پله بالاتر برود. باید ساختار مدیریت، مربیگری، آموزش و موارد دیگر تغییر کند و نگاه‌ها هم از نتیجه گرایی عوض شود. ما نیازمند دید بلندمدت و علمی هستیم.

1 دیدگاه
  1. حسین عباسی زنجان ۱۳۹۳/۱۱/۰۸ در ۱۴:۳۰

    جناب آقای گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان شما تحصیلات عالیه دارید و تجزیه و تحلیل عوام گونه در نظرات شما نیست ونباید راهی داشته باشد لکن به نظر می رسد مشکلاتی در ارتباط با روی کار آوردن افراد توانمندی همچون دکتر دادکان و صفایی فراهانی و…….در راس فدراسیونی همچون فدراسیون فوتبال دارید برادر عزیزمان آقای کفاشیان و هیات همراهش با این عملکرد فوتبال ایرانی را این چنین که مشاهده میشود توانستند معرفی کنند قصد بنده از بیان این مطلب به چالش کشیدن و انالیز کردن رفتار مدیریتی سیستم و اصلاح و رشد و پیشرفت انست نه اینکه تخریب و تعویض بدون اندیشه چرا که ما از این تعویضها اسیب زیادی را مشاهده کردیم امیدوارم در مورد نظر حقیر و سایر فوتبال دوستان کمی تامل و تفکر فرمایید انشالله شاهد تغییرات محسوسی در پیشرفت فوتبال ایران باشیم . ارادتمند شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.