اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته اول اعلام شد

کمک داوراسامی داوران قضاوت کننده در هفته دهم لیگ دسته اول از سوی کمیته داوران اعلام شد.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
پنجشنبه ۲۷/۹/۹۳
مس کرمان – فولاد نوین اهواز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
سیدمهدی سیدعلی – حسن انتظاری – جواد قنبریان – عباس صادقی – ناظر: ایرج نظری
گیتی‌پسند اصفهان – فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
علی صفایی – محمد بوالحسنی – محمدعلی پورمتقی – حسین مقابلی – ناظر: محمدعلی فروغی
نفت و گاز گچساران – شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نفت گچساران
علیرضا حیدرپناه – محمدرضا امینی – عبدالرسول ذورقی – ایمان کهیش – ناظر: زاهد بحرینی
تربیت نوین یزد – نساجی مازندران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
روح اله شریفی – رحیم حاجیلو – محمدرضا طالبی – حسین زمانی – ناظر: اسماعیل صفیری
نیروی زمینی تهران – ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
حمید حاج ملک – مسلم صفری – عسگر محمدی – حامد صادقی جو – ناظر: محمدحسین اسدی
راهیان کرمانشاه – صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
کمیل غلامی – قاسم بهاری – مرتضی کاظمیان – عبدالحسین باستان – ناظر: عبود سنگاشکن
شهرداری بندرعباس – داماش گیلان ساعت ۱۴ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
جمشید محمدی – قهرمان نجفی – براتعلی مولوی – جعفر ملکی پویا – ناظر: علیرضا کهوری
مس رفسنجان – صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
جواد محمدی – حمید سبحانی – امراله طراح – هادی مسلمی – ناظر: محمود رفیعی
سیاه‌‌جامگان مشهد – گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد
حسن اکرمی – فرهاد فرهادپور – میلاد قاسمی – احمد موسوی – ناظر: علی اکبر جهانی
پاس همدان – پارسه تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه قدس همدان
سعید رحیمی مقدم – رحیم شاهین – حسین عیسی وند – نادر خاکساری – ناظر: مسعود مرادی
شهرداری تبریز – فولاد یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مهدی مرجانزاده – کیومرث رضایی – امید افخمی – شیرزاد علی نیا – ناظر: حاتم بک پور
استقلال اهواز – آلومینیوم هرمزگان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
مجیدپورعلی – محسن سلطانی – محمدرضا فتحی – علی صباحی – ناظر: عبدالرسول استادزاده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.