فغانی: اعتراض عربستانی‌ها به قضاوت من شایعه است

علیرضا فغانی جام جهانیداور بین‌المللی کشورمان که قرار است دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت کند، گفت: هیچ اعتراض رسمی مبنی بر قضاوت یک داور ایرانی در فینال لیگ قهرمانان از طرف عربستانی‌ها مطرح نشده است.

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا فغانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شایعاتی در خصوص اعتراض عربستانی‌ها به قضاوت من در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا مطرح شده است که صحت ندارد. عربستانی‌ها هیچ اعتراضی به قضاوت یک داور ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا که یک نماینده این کشور در‌ آن حاضر است، نکرده‌اند و فقط این موضوع در رسانه‌های ما مطرح شده است. فکر می‌کنم دلیل طرح این موضوع آن بوده است که لیگ‌مان تعطیل بوده و رسانه‌ها سوژه‌ای برای پرداختن به آن نداشته‌اند!

 

وی در ادامه افزود: بعد از مصاحبه من با دوربین ۹۰ اصفهانیان گفته بود طبق مقررات با فغانی برخورد می‌کنیم که در مطبوعات باز هم شایعه شد فغانی محروم شده است. این شایعه درحالی مطرح شد که بازی‌های لیگ تعطیل بود. در شرایطی که مسابقه‌ای برگزار نمی‌شد، چطور من محروم بودم؟! البته از سوی کمیته داوران یک تذکر به من داده شد اما هیچ محرومیتی وجود نداشت.

 

فغانی که برای قضاوت دیدار کره‌جنوبی – کاستاریکا به سئول سفر کرده بود،‌ در خصوص عملکردش در این دیدار دوستانه که به شکست کره‌ای‌ها انجامید، گفت: بازی خوب و جانداری بود و قضاوت خوبی در آن داشتم.

 

وی در واکنش به طرح این موضوع که رقیبان ایران با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند و تیم ملی کشورمان با باشگاه‌های پرتغال تصریح کرد: مشکلاتی در فوتبال ما وجود دارد که بهتر است به آن نپردازیم. حاصل این مشکلات موضوعی است که شما به آن اشاره کردید. با این حال امیدوارم تیم ملی کشورمان موفق باشد و در جام ملت‌های آسیا نتایج خوبی بگیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.