برگزاری کلاس توجیهی داوران و کمک داوران لیگ دسته اول

کلاس توجیهی داوران لیگ برتر فصل یازدهمدپارتمان داوری از برگزاری کلاس توجیهی برای داوران و کمک داوران لیگ دسته اول کشور خبر داد.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، کمیته داوران در نظر دارد یک کلاس توجیهی برای داوران و کمک داوران لیگ دسته اول برگزار کند. بر همین اساس این دوره آموزشی با حضور ۶۵ داور از ۲۱ تا ۲۳ مردادماه در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.

 

5 دیدگاه
 1. هادی حاجی عباسی ۱۳۹۳/۰۴/۲۵ در ۰۰:۲۶

  بنام خدا
  باعرض سلام وادب وقبولی طاعات وعبادات دراین ماه مبارک
  من در ماه مبارک رمضان خیلی تمرین کردم و تمام سعی و تلاش خود را برای حفظ کردن بدن و آمادگی جسمانی هرچه بیشتر انجام دادم.به عبارتی شوکه شدم وقتی دیدم اسم بنده بعنوان داور دربین دعوت شدگان نیست ولی امیدوارم تمامی داوران وکمک داوران در لیگ های مختلف موفق باشند. و کمیته و دپارتمان داوری در انتخاب اسامی دقت لازم را داشته و توجیه منطقی و مناسبی برای دعوت نشدگان داشته باشند . چون هم در بین دعوت شدگان از من مسن تر و کم تجربه تر حضور دارند و از استان خودم هم همیشه بعنوان داوران لیگ برتر معرفی میشوم و قضاوت سخت ترین وحساسترین بازیهای لیگ برتر استان هم به دوش من میباشد.
  اطلاعات بیشتر از استان گرفته شود

 2. سلام
  برگزاری کلاس های توجیهی خیلی مفید و موثره ولی اگر کمیته داوران یک کلاس یا دوره استعداد یابی از داوران جوان ترتیب میداد و از هر استانی جوان ترین داوران رو مورد استعداد یابی قرار میداد و روی داورای مستعد از همان ابتدا فعالیتشان چه در سطح استان ها و چه در لیگ های مختلف کشوری و رده های سنی متفاوت سرمایه گزاری بشود ماهم چند سال اینده چندین داور مانند آقایان ایرماتوف و فغانی و…خواهیم داشت

 3. سلام لطفا اسامی ۶۵داور لیگ ۱ را اعلام کنید . تا ما بدانیم تمرین کنیم یا نه . چرا که می ترسیم مثل حاج عباسی کیلان شوکه شویم

 4. حسین مشکین از گیلان ۱۳۹۳/۰۵/۰۲ در ۰۸:۳۳

  با سلام خدمت تمامی داوران عزیز و پیشکسوتان
  امیدوارم که در آینده داوران ما بیشتر به آمادگی جسمانی خود اهمیت دهند تا در تست لیگ برتر ولیگهای پایه شاهد اینقدر ریزش در تست ۹۳/۵/۱ نباشیم
  با این همه تست نرفتن داوران عزیز که بعضی از این عزیزان شاید دلیل محکمی برای عدم آمادگی خود داشته باشند به نظر می رسد در استانهای خود به آمادگی جسمانی توجه زیاد ی ندارند یا خیلی ضعیف تمرین میکنند چرا داوری که به لیگ برتر فوتبال کشور دعوت شده به همین راحتی فرصت بدست آمده را از دست میدهد؟مگر دراستان قبل از عزیمت به کلاس از داوران تست نمیگیرند تا اینگونه حق دیگر داوران تضییع شود.
  امیدوارم کمیته داوران و دپارتمان در گرفتن تست مجدد از آنها عجله نکند تا خوب به آمادگی مطلوب برسند!!!!
  البته دعوت ۱۴ نفر داور جوان بعد از اسامی معرفی شده هم جای تقدیر دارد
  حسین از دوستداران همه داوران

 5. سلام . ریزش داوران در تست ۹۳/۵/۱ نشان دهنده روابط بالای گزینش داوران برای لیک برتر بوده و خیلی از داوران که لیاقت قضاوت را در لیک برتر دارنند انتخاب نمی شونند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.