دفاعیات محسن قهرمانی با چشمانی اشک‌بار

محسن قهرمانی داور لیگ برتر
محسن قهرمانی که تا پایان فصل محروم شده بود شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی در سیمای خراسان در خصوص اتهامات خود تاکید کرد که سکوتش به نشانه پذیرفتن اتهامات نیست و گناهش این بوده که اهل باج دادن به کسی داخل زمین نبوده است و اگر مقصر بود قطعاً مادام العمر محروم می‌شد.محسن قهرمانی در خصوص بازگشتش به عرصه داوری، اظهار داشت: من هشت ماه سکوت کردم و هیچ چیزی نگفتم هم‌اکنون هم دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم اما عاشق مردم خوب شهرم و شرمنده آنها هستم.

وی ادامه داد: هنوز هیچ تصمیمی برای بازگشت به عرصه داوری نگرفته‌‌ام. دو ماه تا زمان شروع کلاس‌ها برای حضور در لیگ چهاردهم زمان داریم. من در این هشت ماه بنا به دلایلی سکوت کردم اما فقط می‌گویم اگر مدارکی برای گناهکار بودن من وجود داشت بر پایه قوانین فیفا باید مادام‌العمر محروم می‌شدم.

این داور محروم تأکید کرد: هشت ماه سخت را گذراندم. دوران بسیار بدی بود اما پیش وجدان خودم هیچ وقت شرمنده خدا و امام رضا (ع) نبودم. تنها مشکلی که محسن قهرمانی دارد این بود که در زمین به کسی باج نداد و اگر زمانی قرار باشد تصمیم بگیرم که به عرصه داوری بازگردم به خاطر پسرم و دوستانی است که در کنارم هستند.

1 thought on “دفاعیات محسن قهرمانی با چشمانی اشک‌بار

  1. محسن قهرمانی یکی از بهترین داوران فوتبال کشورمان است. این سرمایه های ملی را باید حفظ کنیم نه اینکه بخاطر کوتاه فکری گردن بزنیم یادمان باشد درب همیشه روی یک پاشنه نمیچرخد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.