بازگشت قهرمانی به داوری به خودش مربوط است

عسگری

حسین عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بازگشت محسن قهرمانی پس از طی کردن دوران محرومیتش از داوری گفت: بالاخره اتفاقاتی افتاد و برای ایشان حکمی صادر شد که باید به آن عمل می‌شد و اینکه او به داور برمی‌گردد یا نه تصمیمی است که خودش باید بگیرد و ما نمی‌توانیم در آن ورود کنیم اما چیزی که مشخص است این است که دوران محرومیت ایشان باید طی می‌شد.

وی در مورد موضوعات داوری پیش آمده در دیدار پلی‌آف لیگ برتر در بازی پیکان و سیاه‌جامگان و صحنه مشکوکی که در این بازی به وجود آمد، افزود: من خودم ناظر آن بازی بودم و از جای که نشسته بودم نتوانستم تشخیص بدهم توپ به دست خورده یا به سینه بازیکن سیاه جامگان اما دیروز که فیلم بازی را دیدم، فهمیدم پنالتی رخ داده است. البته برای پیکان هم در طی فصل از این اتفاقات افتاده و آنها هم از اشتباهات داوری منتفع شدند اما باید قبول کرد که کار داور در آن صحنه بسیار سخت بود چرا که سه بازیکن، بین احمد صالحی و بازیکن هند کننده وجود داشتند و او قصوری در این تصمیم نداشت.

رئیس دپارتمان داوری درباره داور برگشت بازی این دو تیم که روز شنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: الان زود است که بخواهیم درباره آن بازی حرف بزنیم اما قطعا یکی از ۵ داور برتر‌مان را همانند بازی رفت به کار می‌گیریم چرا که از حساسیت بازی مطلع هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.