برگزاری مراسم ختم جعفر نامدار در باشگاه شاهین تهران

عرض تسلیتمراسم ختم مرحوم جعفر نامدار داور بین‌المللی فوتبال ایران با همکاری کمیته داوران فدراسیون فوتبال در باشگاه شاهین برگزار می‌شود.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین به جهت اینکه مرحوم نامدار در سالهای بازیگری اش در مستطیل سبز، در این باشگاه بازی می کرده است، برای آن مرحوم مراسم ختمی برگزار خواهد کرد.این مراسم روز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۲ و از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین واقع در تهران، نارمک، میدان هلال احمر، بلوار گلستان، پائین تر از پارک فدک برگزار خواهد شد.

مرحوم جعفر نامدار در جام جهانی فوتبال ۱۹۷۴ و جام جهانی فوتبال ۱۹۷۸ به عنوان داور وسط قضاوت کرده ‌است و در سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۸ رییس کمیته داوران ایران بوده‌ است.

مرحوم نامدار در جام جهانی فوتبال ۱۹۷۴ بازی استرالیا و شیلی را در برلین غربی قضاوت کرد که بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. همچنین وی در جام جهانی فوتبال ۱۹۷۸ دیدار دو تیم لهستان و مکزیک را که با برتری سه بر یک لهستان همراه بود سوت زد. وی به عنوان کمک داور دیدارهای برزیل – لهستان (جام‌جهانی ۱۹۷۴)، آرژانتین – لهستان و سوئد – برزیل (جام‌جهانی ۱۹۷۸) هم بوده ‌است. از دیگر قضاوت‌های بین‌المللی نامدار می‌توان به حضور در بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۲ و بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ اشاره کرد.

مرحوم جعفر نامدار در اواخر دهه ۵۰ و اوایل دهه ۶۰ میلادی به عنوان مدافع در تیم شاهین بازی می کرده‌ است و در تیم ملی فوتبال ایران که در بازیهای المپیک ژاپن حضور داشت، توپ می زد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.