بهروان: پرونده محسن قهرمانی ادله محکمه پسند ندارد

محسن قهرمانی داور فوتبال مشهدیرئیس کمیته مسابقات فوتبال گفت: هیچ ادله محکمه‌پسندی در پرونده محسن قهرمانی وجود ندارد.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری خبرگزاری تسنیم ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات فوتبال دقایقی پیش در پایان دیدار تیم‌های ابومسلم و پاس همدان در مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اینطور که بنده در جریان قرار دارم هیچ‌گونه ادله محکمه‌پسندی مبنی بر محکوم بودن محسن قهرمانی وجود ندارد.

وی افزود: متاسفانه این اتفاق نباید به این شکل رسانه‌ای و با آبروی افراد بازی می‌شد چون قهرمانی زحمات بسیار زیادی برای داوری کشور کشیده و تاکنون نیز هیچ دلیلی که دال بر محکوم بودن وی باشد در پرونده‌اش وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات فوتبال تصریح کرد: در این اتفاق با آبروی افراد و خانواده آنها بازی شده و بنده معتقد هستم اگر چیزی هم وجود داشت که در حال حاضر وجود ندارد باید توسط کمیته انضباطی و یا مراجع قضایی پیگیری می‌شد.

بهروان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اگر دلیلی مبنی بر محکومیت قهرمانی وجود ندارد پس چرا حکم آن از طریق کمیته انضباطی اعلام نمی‌شود گفت: این موضوع را باید از مسئولان کمیته انضباطی سوال کرد، اما تا آنجا که بنده می‌دانم هیچ ادله‌ مستندی در مورد قهرمانی وجود ندارد.

وی عنوان کرد: قهرمانی در این چند سال زحمات زیادی برای فوتبال کشور در عرصه داوری کشیده و نباید خدمات او را تنها با یک حرف زیر سئوال برد، ما نیز امیدواریم کمیته انضباطی هر چه سریع‌تر نظر خود را در این مورد ارائه دهد تا جامعه مظلوم داوری بتواند به حق پایمال شده خود دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.