خسروی: مشکلات داوری با تشکیل یک کمیته ۲۰ نفره حل می‌شود

علی خسروی
پیشکوست داوری فوتبال کشورمان گفت: باید یک کمیته ۲۰ نفره تشکیل شود تا مشکلات داوری را حل و فصل کنند.

علی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به مباحث مطرح شده در برنامه ۹۰ بر علیه داوری کشور گفت: به نظر من باید جلسه‌ای در این ارتباط تشکیل شود تا با بررسی مشکلات آنها را حل کنند. در این ارتباط نیاز است یک کمیته ویژه‌ای تشکیل شود که در این کمیته از اعضای فدارسیون، ناظران و کمیته داوران حضور داشته باشند تا با بررسی صحبت‌ها و مستندات همه چیز با خیر و خوشی به پایان برسد.

وی ادامه داد: من به پاک بودن داوران‌ ایرانی اعتقاد دارم و اگر هم مشکلی وجود دارد باید خیلی زود حل شود چراکه فرسایشی شدن موضوع خوب نیست. باید نگاه ما به داوری مثبت باشد. مسابقات سختی پیش رو است و باید شرایطی فراهم شود که استرس به داوران وارد نشود. همه باید کمک کنند تا داورانی مانند ترکی و قهرمانی به دنیای قضاوت برگردند و سعید مظفری‌زاده روحیه لازم را برای قضاوت‌کردن پیدا کند.

این پیشکسوت داوری خاطرنشان کرد: درست است که باید از داوران جوانی مانند زرگر، سید علی، حق‌وردی و دیگران حمایت کرد، اما باید کاری انجام دهیم تا داوران با تجربه‌تر هم به میادین برگردند. بهترین راهکار هم تشکیل کمیته‌ای در این ارتباط است و من هم به عنوان یکی از اعضای کانون داوران اگر کاری از دستم بر آید حتماً انجام می‌دهم تا مشکلات داوری کشور حل شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.