آیت‌اللهی: مسائل مطرح شده در مورد قهرمانی اتهام زنی است

محسن قهرمانی داور فوتبال مشهدی

هادی آیت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد سرانجام پرونده محسن قهرمانی گفت: آنچه من به عنوان رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران در مورد این پرونده می‌دانم این است که تمامی مسائل مطرح شده در مورد پرونده محسن قهرمانی اتهام‌زنی است و هنوز هیچ چیز ثابت نشده و هیچ مدرک محکمه پسندی هم به نظر من در این پرونده دیده نشده است مگر آنکه در آینده مدارک دیگری ارائه شود.

وی ادامه داد: اکنون تحقیقات اولیه انجام شده و ما در حال جمع‌بندی این پرونده هستیم. تصور می‌کنم اواخر آبان ماه یعنی بعد از عاشورای حسینی این پرونده جمع‌بندی شود و در صورتی که نیاز باشد این پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع خواهیم داد که البته شاید پرونده حتی به کمیته انضباطی هم ارجاع داده نشود.

آیت‌اللهی تصریح کرد: در پرونده محسن قهرمانی در ارتباط با افراد دیگری مسئله قابل پیگیری وجود دارد اما در مورد محسن قهرمانی فقط اتهام‌هایی مطرح شده که اثبات نشده است.

آیت‌اللهی در مورد اینکه در صورتی که اتهام‌ها واهی باشد با اتهام زنندگان چه برخوردی خواهد شد گفت: این مسئله دیگر بحث حقوقی فردی افراد است و خود افراد می‌توانند این مسئله را پیگیری کنند که آن دیگر در چارچوب فوتبال نیست.

3 دیدگاه
 1. سلام
  پس چرا اینقدر طولش میدن
  با اتهام زنا چه برخوردی میخوان بکنن
  ماست مالی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. سلام
  متاسفانه برسی مسایل داوری در ایران به کندی پیش میره مثل آب خوردن به داوران اتهام وارد میکنند ولی کمیته داوران واکنش خاصی نشان نداه به خانواده آقای قهرمانی بی احترامی شده ولی کسی پیگیر نشده هرچه باشه این داور چن سال برای فوتبال این مملکت زخمت کشیده همه داوران عزیزی شاهد مشکلات این حرفه هستند.
  جا داره از آقای ترکی بخاطر حمایتی که از جامعه داوری میکنند تشکر کنم.

 3. مهرداد ذهبی ۱۳۹۲/۰۸/۲۲ در ۱۸:۲۹

  محسن قهرمانی پاک است و تمام موارد اتهامی به وی واهی وپوچ است .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.