اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته سوم اعلام شد

داوران ایرانیبه گزارش سایت رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، به شرح زیر اعلام می‌گردد:

یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ساعت ۱۴:۴۵

شهدا ساری- استقلال جنوب تهران ورزشگاه متقی ساری

البرز جهانگیر- مسلم صفری- عباس پورحیدری (گیلان)

کاسپین چالوس- بام مشهدالرضا ورزشگاه شهدا چالوس

میثم پورکریمان- محمد جمالی- بابک اسماعیل زاده (البرز)

خونه به خونه امیرکلا- شهرداری سمنان ورزشگاه شهرداری امیرکلا

مسلم مشهدی- محمد نوری- محمد وشاق(تهران)

یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ساعت ۱۵:۰۰

آذرکوثر تبریز- خوراک دام و طیور روانسر ورزشگاه شیخ محمدخیابانی تبریز

سردار رجبی- فرعان قاسمی- رامین بابایی (آذربایجانغربی)

یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ساعت ۱۵:۱۵

شهردار ماهشهر- سادات دهدشت ورزشگاه شهدا ماهشهر

رضا جعفرزاده- یوسف امیری- مهرداد بازیار (بوشهر)

شاهین اندیمشک- زاگرس بهمئی ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک

احمد عبدالخالقی- اسماعیل رجبی- میثم عزیزآبادی (مرکزی)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ساعت ۱۴:۴۵

استقلال قائمشهر- پیروزی گرمسار ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر

محسن احمدی- محمد بیات ترک- محمد عسگری (تهران)

رهپویان رضوانشهر- شاهین کرج ورزشگاه معلم روضوانشهر

علیرضا هدایتی- مصطفی آزاد- سیدیاسر نوربخش(مازندران)

استقفلال نوین قزوین- شهرداری نظر آباد ورزشگاه شهید رجایی قزوین

مجید محمدی ابهری- حمیدرضا حیدری- سیدجعفر ایوار (زنجان)

شهرداری لاهیجان- استقلال آبی ب تهران ورزشگاه تختی لاهیجان

بخشعلی حیاتی- محمد شاکر- امید اسفرم(اردبیل)

ذرت کاران مغان- شهرداری باغستان ورزشگاه کلانتری پارس آباد

نادر خاکسار- جعفر رهبرفام- محمدحسن غفارزاده (آذربایجانشرقی)

سلسال لیسار تالش- عمران کاران اردبیل ورزشگاه پوریای ولی تالش

مجید محمدی زنجانی- حمید کاوندی-مهرداد نجفی (زنجان)

مهتاب بافت شفت- پارس فوتبال چالوس ورزشگاه چوبر شفت

مهدی خانپور- حسین اقدامی- مهدی صفائی (تهران)

پناه آفرین قم- اکباتان کوثر تهران ورزشگاه تختی قم

جواد واحد- آرمان باغبانی- رشید پردل(چهارمحال و بختیاری)

عقاب گنبدکاووس- گرند خراسان ورزشگاه تختی گنبد

مهدی راعی- علی محمدی- مجتبی خوشروز (مازندران)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ساعت ۱۵:۰۰

البرز شهرداری زنجان- شهرداری همدان ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان

مصطفی عابدی- حسین سلیمانی- مجتبی رجبیان (قزوین)

هرماس تبریز- شهرداری نقده ورزشگاه شیخ محمد خیابانی تبریز

هژیر شریف پور- اشکان حسن خانپور- هیمن نوربخش (کردستان)

شهرداری بانه- برق ارومیه ورزشگاه تختی بانه

شیرزاد فلک زاد- داریوش کمری- مهدی پرویزی (کرمانشاه)

امیرکبیر شازند- توحید بوشهر ورزشگاه تختی شازند اراک

علی صباحی- محمد معماری- مهدی محمدی(لرستان- قم)

گهر نوین درود- شاهد شهرداری فیروز آباد ورزشگاه تختی درود

عبدالنبی پورخلف- مرتضی یوسف شهریاری-علی محمد علیپور (خوزستان)

شاهین کوهرنگ- بازرگانی بهادری کوار ورزشگاه تختی بروجن

فیروز احمدیانی- محمد شجاعی فر- حمیدرضا افشون (کهکیلویه و بویراحمد)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ساعت ۱۵:۱۵

هلال احمر ایلام- بعثت کرمانشاه ورزشگاه آزادی ایوان

مجتبی خلیلی- علی دشتی- مازیار معتمدنیا (خوزستان)

پیروز کامیارات- ذوب و فلزات همدان ورزشگاه آزادی کامیاران

حسین مقابلی- حمید آذرنیاد- محسن بابایی (مرکزی)

فرهنگ رامهرمز- ایرانجوان خورموج ورزشگاه تختی رامهرمز

داریوش احمدی- مهرداد بهرامی- حسن حضرتی نژاد (کهکیلویه و بویراحمد)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۳۰ ساعت ۱۴:۴۵

شهرداری بم- پتوی لاله اصفهان ورزشگاه المپیک بم

سیداحمد موسوی- فرهاد فرهادپور- سید حسین سبک آبادی (خراسان جنوبی)

مس نوین کرمان- شهرداری نوین بندرعباس ورزشگاه سلیمی کیا کرمان

بهنام ریگی- علی عرب- حمید ریگی (خراسان رضوی- سیستان و بلوچستان)

پرسپولیس زاهدان- نوین نوفرست بیرجند ورزشگاه المپیک زاهدان

علی جلالی- حامدمیرنجفی- اسحاق خواجه(کرمان)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۳۰ ساعت ۱۵:۰۰

ذوب آهن نوین اصفهان- عقاب تهران ورزشگاه تختی اصفهان

سعید باهنر- بهروز عالمی روشن- سیدمهدی امامی (قم- همدان)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۳۰ ساعت ۱۵:۱۵

استقلال ملاثانی- هلال احمر گراش ورزشگاه شهدا ملاثانی

محمد کولیوند- حسینعلی سلطانی- یوسف خزائی (کرمانشاه)

1 دیدگاه
  1. احسان عبدالهی ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ در ۲۳:۴۸

    برای تیم داوری استان بوشهر آرزوی موفقیت داریم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.