مدیرعامل فولاد: مسائل بعد از بازی پرسپولیس بد‌اخلاقی بود/فدراسیون باید از اهرم‌هایش استفاده می‌کرد


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معتقد است مسائل پیش آمده بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان و مصاحبه علیه داوران یک نوع بد اخلاقی در فوتبال است. او می‌گوید اگر فدراسیون فوتبال از اهرم‌های تنبیه استفاده می‌کرد بعضی‌ها درباره داوری اینطوری حرف نمی‌زدند.
دهکردی در بخشی از صحبت‌هایش درباره حواشی بوجود آمده پس از بازی پرسپولیس با سپاهان در هفته دهم لیگ برتر و مصاحبه‌های تند علی دایی و محمد رویانیان تصریح کرد: به اعتقادم اگر فدراسیون فوتبال از اهرمهای تنبیه خود استفاده می‌کرد، بعضی‌ها اینطور بعد از بازی درباره داوری حرف نمی‌زدند. فکر نمی‌کنم خوب باشد که حرمت داوران را به این شکل بشکنیم.

وی ادامه داد: اینکه در رسانه‌ها بحث پیشنهاد ۶۰ میلیون تومانی یک داور را مطرح کنیم به نفع ورزش نیست.شاید یک عده از طرح این مسائل خوششان بیاید ولی این اتفاقات در فوتبال ما یک نوع بد اخلاقی است. می‌شود این موضوعات را از طریق مکاتبه با فدراسیون فوتبال حل کرد نه اینکه حرمت شکنی باب شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به دیدار فصل گذشته تیمش با ذوب آهن اشاره کرد و گفت: در آن مسابقه داور واقعا …. ولی ما چیز خاصی نگفتیم. بعد از آن هم فدراسیون فوتبال در نامه‌ای از ما به خاطر نحوه قضاوت داور عذرخواهی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.