مرادی: قضاوت داور ژاپنی بسیار خوب بود

مسعود مرادی در برنامه نود
مسعود مرادی در مورد قضاوت ساتو زیوچی داور ژاپنی مسابقه برگشت استقلال و بوریرام، گفت: داور ژاپنی در مجموع قضاوت و عملکرد خوبی داشت، از نکات مثبت این بازی قضاوت خوب داور و سرعت بالای او بود که با آوانتاژهای به موقع و متوقف نکردن‌های بازی باعث سرعت مسابقه شد.

به نقل از فارس، وی افزود: هر سه گل مسابقه درست به ثمر رسید شاید برخی بگویند گل اول استقلال با توجه به اینکه مدافع استقلال روی بازیکن بوریرام پرید خطا بود اما در این صحنه نیز به عقیده من داور درست تصمیم گرفت. داور در طول بازی با آمادگی خوب بدنی و مدیریت و رفتار مناسب توانست بازی را به خوبی قضاوت کند. در یکی دو صحنه از دقیقه ۶۰ به بعد شاید داور می‌توانست از کارت‌ زردش بیشتر استفاده کند تا کمی خشونت بازی پایین بیاید.

مرادی در مورد صحنه‌ای که در دقیقه ۶۲ بازی به وجود آمد و طی آن بازیکن بوریرام پای خود را روی شانه آندرانیک تیموریان گذاشت، خاطرنشان کرد: در آن صحنه شاید داور بر اساس شدت و قدرت ضربه تشخیص داد کارت زرد صحیح است اما اگر او بازیکن بوریرام را هم اخراج می‌کرد، نمی‌توان به تصمیمش ایراد گرفت و جای دفاع داشت. در کل داور خیلی با تجربه کار کرد، کمک‌های او نیز عملکرد بسیار مناسبی داشتند و در آفسایدگیری‌ها خیلی خوب عمل کردند، داور بازی را به خوبی مدیریت کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.