داوران هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور

احمد صالحی داور اصفهان
به گزارش سایت رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران،اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، به شرح زیر اعلام می‌گردد:

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۵ ساعت ۱۶:۱۵

شهرداری سمنان- بام مشهد‌الرضا ورزشگاه تختی سمنان

محمد سیمند- بابک خسروی- سعید رضایی (تهران)

استقلال جنوب تهران- پناه آفرین قم ورزشگاه اتکا تهران

میثم پورکریمان- میثم جعفری- علی رعیت (البرز)

خاوران بیرجند- ذوب‌آهن نوین اصفهان ورزشگاه تختی بیرجند

سعید رضایی- عباس جوان- عباس آریک (خراسان رضوی)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۵ ساعت ۱۶:۳۰

پارس فوتبال چالوس- رهپویان رضوانشهر ورزشگاه شهدا چالوس

حامد بیک زند- حسن انتظاری- محمدی نوری (تهران)

سلسال لیسار تالش- مهتاب یافت شفت ورزشگاه پوریای ولی تالش

فرزاد معبودی- مسلم رحیم خانی- بابک قلیزاده (اردبیل)

شهرداری لاهیجان- ذرت کاران مغان ورزشگاه تختی لاهیجان

ابوالفضل دوستی- علی قربانی- مجتبی رجبیان (قزوین)

برق ارومیه- آذرکوثر تبریز ورزشگاه تختی ارومیه

شاهو اصلانی- کاوه بهمنی- هیوا محمدی (کردستان)

هرماس تبریز- شهرداری بانه ورزشگاه شیخ محمد خیابانی تبریز

اکبر اکبری- حمیدرضا حیدری- حمید کاوندی (زنجان)

ذوب و فلزات همدان- بعثت کرمانشاه ورزشگاه جوانان بهار همدان

امیر سلطانی- حمیدرضا آذرنیا- محسن بابایی (مرکزی)

خوراک دام و طیور روانسر- هلال احمر ایلام ورزشگاه آزادی روانسر

داود محرابی- محمد امیرنژاد- رضا درویشی (همدان)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۵ ساعت ۱۶:۴۵

گهر نوین درود- شاهین کوهرنگ ورزشگاه تختی درود

وحید مالکی- بهزاد پناهی- بیژن آزادی (اصفهان)

شاهین فیروزآباد- توحید بوشهر ورزشگاه تختی فیروزآباد

داریوش احمدی- مهرداد بهرامی- حسن حضرتی نژاد (کهکیلویه و بویراحمد)

ایرانجوان خورموج- امیرکبیر اراک ورزشگاه تختی خورموج

رضا قاسمی- علی دشتی- مازیار معتمد نیا (خوزستان)

سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ساعت ۱۶:۱۵

پیروزی گرمسار- شهدا ساری ورزشگاه تختی گرمسار

جعفر ملکی پویا- محمدتقی حیدرپور- امیر فلاح (تهران)

عقاب گنبدکاووس- کاسپین چالوس ورزشگاه تختی گنبد

صاحب گلی- محمد عسگری- میثم تیزکار (مازندران)

خونه به خونه امیرکلا- استقلال قائم شهر ورزشگاه شهرداری امیرکلا

شیرزاد علی نیا- عسگر محمدی- عباس پورحیدری (گیلان)

شهرداری قوچان- اکباتان کوثر تهران ورزشگاه آزادی قوچان

علی بای- میلاد قاسمی- مجتبی غریب (گلستان)

پرسپولیس زاهدان- شهدا ارتش اصفهان ورزشگاه المپیک زاهدان

حسین ابراهیمی- وحید امیری- حامد میرنجفی

نوین نوفرست بیرجند- هلال احمر گراش ورزشگاه تختی بیرجند

محمد ممتاز- جواد رفوئی- محمدحسین زاهدی (خراسان رضوی)

مس نوین کرمان- استقلال ملاثانی ورزشگاه سلیمی کیا کرمان

سیداحمد موسوی- فرهاد فرهادپور- عباسعلی تقی پور جوان (خراسان جنوبی)

سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ساعت ۱۶:۳۰

عمران کارا اردبیل- شهرداری باغستان ورزشگاه علی دایی اردبیل

سعید لهراسبی- حمیدرضا اخلاقی- محمد جمالی (البرز)

استقلال آبی ب تهران- شهرداری نظر آباد ورزشگاه مرغوبکار تهران

محسن احمدی- حافظ عظیمی- علی الفتی (تهران)

شاهین کرج- استقلال نوین قزوین ورزشگاه انقلاب کرج

حمیدرضا همیراد- علی اکبر نوری- امیر داودزاده (تهران)

شهرداری نقده- شهرداری همدان ورزشگاه تختی نقده

سعید رحیمی مقدم- رضا نجفی- امیر قورخانه چی (آذربایجانشرقی)

پیروزی کامیاران- البرز شهرداری زنجان ورزشگاه آزادی کامیاران

محمدرضا پورباقر- فرعان قاسمی- رامین بابائی (آذربایجانغربی)

سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ساعت ۱۶:۴۵

زاگرس بهمنی- فرهنگ رامهرمز ورزشگاه شهید رجایی بهمنی

جواد واحد- آرمان باغبانی- مقصود قربانی (چهارمحال و بختیاری)

شهرداری ماهشهر- اتحاد اندیمشک ورزشگاه شهدا ماهشهر

امرا… تعاون کردار- محراب دشتی مکان- رمضان علیپور (بوشهر)

سادات دهدشت- بازرگانی بهادری کوار ورزشگاه آزادی دهدشت

امین قشقائی- رحیم حاجی پور- ولی کاووسی (خوزستان)

شهرداری نوین هرمزگان- صدرآباد لردگان یزد ورزشگاه اختصاصی شهرداری بندرعباس

میلاد اکبرنژاد- علی ملامحمدی- حسام حسن زاده (کرمان)

چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ساعت ۱۶:۴۵

صیادان کیش- شهرداری بم ورزشگاه المپیک کیش

علیرضا حیدرپناه- محمد هاشمی نسب- حامد صفائی (فارس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.