اسامی داوران هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال اعلام شد

پرچم کمک داوربه گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، اسامی داوران هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور، به شرح زیر اعلام می‌گردد:

یکشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ ساعت ۱۶:۳۰

شهدا ساری- استقلال قائم شهر ورزشگاه متقی ساری

یاسر همرنگ- حسن انتظاری- حافظ عظیمی (تهران)

پیروزی گرمسار- شهرداری سمنان ورزشگاه تختی گرمسار

اسماعیل بابایی- امیر داودزاده- علی الفتی (تهران)

استقلال نوین قزوین- شهرداری لاهیجان ورزشگاه شهید رجایی قزوین

علی احمدی- حمیدرضا حیدری- حمید کاوندی (زنجان)

آذرکوثر تبریز- شهرداری بانه ورزشگاه پارک صنعت تبریز

فرزاد معبودی- مسلم رحیم خانی- بابک قلی خانی (اردبیل)

بعثت کرمانشاه- خوراک دام و طیور روانسر ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شاهو اصلانی- کورش کریمی- کاوه بهمنی (کردستان)

ذوب آهن نوین اصفهان- شهدای ارتش اصفهان ورزشگاه ملت اصفهان

عقیل جهانبازی- رشید پردل- حمید نادری (چهارمحال و بختیاری)

یکشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ ساعت ۱۶:۴۵

امیرکبیر اراک- گهرنوین درود ورزشگاه ۵ مرداد اراک

حسین زمانی- رحیم حاجیلو- محمد ابوالحسنی (قم)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ ساعت ۱۶:۱۵

خاوران بیرجند- قهرمان خراسان جنوبی ورزشگاه تختی بیرجند

انور دورانی- جواد رئوفی- محمدحسین زاهدی (خراسان شمالی)

پناه آفرین قم- عقاب گنبد کاووس ورزشگاه تختی قم

امیر عرب براقی- امیر فلاح- محمد نوری (تهران)

اکباتان کوثر تهران- استقلال جنوب تهران ورزشگاه امام رضا (ع) تهران

علیرضا شیخی- محمدحسین رحیم دل- محمدحسین حیدرپور (تهران)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ ساعت ۱۶:۳۰

هلال احمر گراش- شهرداری نوین هرمزگان ورزشگاه شهدا گراش

علی جلالی- وحید امیری- حامد میرنجفی (کرمان)

هلال احمر ایلام- پیروزی کامیاران ورزشگاه تختی ایلام

امین قشقایی- محمد درفشان- محمدحسین خضریان (خوزستان)

رهپویان رضوانشهر- مهتاب بافت شفت ورزشگاه معلم رضوانشهر

محمد قربان پور- میثم تیزکار- محمد عسگری (مازندران)

ذرت کاران مغان- سلسال لیسار تالش ورزشگاه کلانتری پارس آباد

محمدرضا پورباقر- محمدباقر گوهری- احمد کاظم لو (آذربایجانغربی)

برق ارومیه- شهرداری نقده ورزشگاه تختی ارومیه

مهدی شجاعی- امیر مبشر- علیرضا شهری (آذربایجانشرقی)

دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ ساعت ۱۶:۴۵

شاهین کوهرنگ- شهرداری ماهشهر ورزشگاه آموزش و پروش شهرکرد

حسن اداوی- رضا حیدری- رسول سلیمی (اصفهان)

بازرگانی بهادری کوار- شاهد فیروزآباد ورزشگاه دستغیب شیراز

امرا… تعاون کردار- محراب دشتی مکان- محمد مرادی (بوشهر)

توحید بوشهر- ایرانجوان خورموج ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

سعید علیمراد سالار- رحیم حاجی پور- ولی کاووسی (خوزستان)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ ساعت ۱۶:۱۵

پیروزی شیروان- خونه به خونه امیرکلا ورزشگاه متعاقبا اعلام میشود

محمد جلیلوند- علیرضا عظیمی- مصطفی شاهین (سمنان)

بام مشهدالرضا- شهرداری قوچان ورزشگاه تختی مشهد

سید احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- عباس قلی پور جوان (خراسان جنوبی)

شهرداری بم- مس نوین کرمان ورزشگاه المپیک بم

علیرضا ناظری- محمدعلی رجایی- علیرضا جدیدی (یزد)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ ساعت ۱۶:۳۰

پارس فوتبال چالوس- شموشک نوشهر ورزشگاه شهدا چالوس

مختار عبدالهی- نریمان یوسفی- امیر قاسمی (مازندران)

شهرداری باغستان- استقلال آب ب تهران ورزشگاه شباهنگ شهریار

مصطفی عابدینی- حسین سلیمانی- علی فرهانی (قزوین)

شهرداری نظرآباد- شاهین کرج ورزشگاه تختی نظرآباد

مهدی اجاقی- بابک خسروی- سعید رضایی (تهران)

البرز شهرداری زنجان- هرماس تبریز ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان

مجید پورعلی- محمدرضا فتحی- میثم جعفری (البرز)

شهرداری همدان- ذوب و فلزات همدان ورزشگاه قدس همدان

مجید محمدی ابهر- سعید جعفر ایوار- سردار نجفی (زنجان)

سه شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ ساعت ۱۶:۴۵

فرهنگ رامهرمز- اتحاد اندیمشک ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسماعیل آمری- علی برقندان- حسین مرادی (بوشهر)

زاگرس بهمنی- سادات دهدشت ورزشگاه شهید رجایی بهمنی

محمدرضا تارخ- فرزاد نبی‌زاده- علیرضا هادی پور (شیراز)

استقلال ملاثانی- پرسپولیس زاهدان ورزشگاه شهدا ملاثانی

روح ا… شریفی- مهرداد بهرامی- حسن حضرتی پور (کهکیلویه و بویراحمد)

صدر آباد اردکان یزد- صیادان کیش ورزشگاه آزادی اردکان

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری (لرستان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.