داور مضروب شده لیگ نوجوانان: تک و تنها پیگیر پرونده‌ام هستم

ضربو شتم داور لیگ تهرانداوری که در جریان یکی از بازی‌های لیگ پایه استان تهران مضروب شده بود، جزئیات این اتفاق و وضعیت جسمی‌اش را تشریح کرد.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری ایسنا ، فرخ پارساخو درباره ضرب و شتمش توسط یکی از سرمربی‌های لیگ پایه استان تهران، گفت: در جریان دیدار راه‌آهن و فرخی باقرشهر داور تیم باقرشهر را از زمین اخراج کردم که او به این تصمیم معترض بود. پس از آن تیم باقرشهر در دقایق ۹۱ و ۹۴ گل خورد که این گل‌ها ارتباطی به مسائل داوری نداشت، اما سرمربی اخراج شده این تیم پس از پایان بازی به همراه چند نفر دیگر به من حمله ور شد.

 

وی ادامه داد: احمد کارگر، سرمربی فرخی با چند نفر دیگر به من حمله کرد، اما کسی که به من ضربه زد خود او بود. پس از آن نیروهای حفاظت ورزشگاه چهار نفر را دستگیر کردند که دیشب در بازداشتگاه بودند، اما چون ندیده بودم که آنها با من درگیر شوند، رضایت دادم و آزاد شدند، اما شخص ضارب به کمک دوستانش متواری شد.

 

پارساخو در ادامه گفت: تا ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز در پزشکی قانونی بودم تا وضعیتم مورد معاینه پزشکان قرار گیرد. چشم ، فک، لب و سرم متورم است و دندانم درد می‌کند. اکنون تقریبا یک روز است که چیزی نخورده‌ام چون فکم باز نمی‌شود.

 

وی در ادامه درباره پیگیری پرونده‌اش گفت: اکنون تک و تنها به دنبال پیگیری پرونده‌ام هستم و حکم جلب کارگر را گرفته‌ام. البته مسئولان هیات فوتبال استان تهران هم گفته اند که ماجرا را پیگیری می‌کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.