کفاشیان: سلامت جامعه داوری بیش از پیش ثابت شد

کفاشیانرییس فدراسیون فوتبال با حضور در دومین روز کلاس توجیهی داوران و کمک داروان لیگ برتر ضمن خوش آمدگویی به حاضران به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان گفت : در ابتدا می خواهم ازجامعه داوری تشکر کنم چرا که بعد از مسئله تبانی به وجود آمده در فصل قبل، ثابت شد که بخش داوری فوتبال مبرا از این موضوع بود و سلامت جامعه داوری بیش از پیش ثابت شد. به تمامی سختی های کار شما آگاه هستم و می دانم اگر عشق و علاقه شما به امر قضاوت نبود نمی توانستیم فصل قبل را به خوبی پشت سر بگزاریم.

کفاشیان ادامه داد : حضور تعداد زیادی از داوران ما درعرصه بین الملل، نشان از توانمندی زیادشان دارد زیرا بر خلاف کشورهای دیگرآسیا، امکانات کمتری می توانیم در اختیارشان بگذاریم.
رییس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت : به طور کلی عملکرد فدراسیون فوتبال بیشتر با دو بخش تیم ملی بزرگسالان و عملکرد داوران سنجیده می شود و این نشان از حساسیت کار شما دارد چرا که قضاوت شما در تیر رس رسانه ها قرار دارد. امیدوارم در فصل آتی همانند فصل گذشته عملکرد خوبی از خود نشان دهید.
وی در پایان درخصوص برخورد برخی از مربیان و بازیکنان که با داوران رخ می دهد، گفت : از این مسئله بسیار ناراحتیم اما در این موارد نمی شود عجولانه تصمیم گرفت اما تمام تلاشمان را می کنیم که در فصل بعد از طریق کمیته های انضباطی و استیناف به شدت با متخلفین برخورد کنیم.

1 thought on “کفاشیان: سلامت جامعه داوری بیش از پیش ثابت شد

  1. سلامت و درستی جامعه داوری خیلی وقته به اثبات رسیده بود فقط شما چشمانتون رو روش بسته بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.