اصفهانیان: باید ساختار سنتی را تغییر بدهیم

فریدون اصفهانیانرئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: آئین‌نامه کمیته داوران نباید بدون تایید ما به استان‌ها ابلاغ شود.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری فارس ، فریدون اصفهانیان در مورد وضعیت آئین‌نامه کمیته داوران، اظهار داشت: ظاهرا این آئین‌نامه در کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال است. دفتر ما با نصیرزاده تماس گرفته و از ایشان خواسته است که آئین‌نامه را قبل از ابلاغ به استان‌ها به کمیته داوران ایمیل کنند، زیرا نباید این آئین‌نامه در کمیته مقررات تغییر ساختاری داشته باشد.

وی ادامه داد: در صورتی که کمیته حقوقی فدراسیون تغییرات ساختاری ایجاد کرده باشد، باید این آئین‌نامه را ابتدا به ما بدهند و پس از تایید ما به استان‌ها ابلاغ شود. کمیته تدوین مقررات نمی‌تواند و نباید در آئین‌نامه‌ای که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال آن را مصوب کرده دخل و تصرف کند.

اصفهانیان با اشاره به برگزاری کلاسی برای مدرسین در ایلام اظهار داشت: برای ۳۰ نفر از مدرسان داوری کلاسی برگزار کرده‌ایم که این کلاس ۳ روزه است و مدرسان آن من، مرادی، عسکری و صفیری هستیم که صفیری به دلیل فوت برادرزاده‌اش هنوز به کلاس نیامده است. البته او فردا به کلاس ما اضافه می‌شود.

وی ادامه داد: برای رشد جامعه داوری باید مدرسان و ناظران خوبی داشته باشیم و ساختار سنتی را تغییر دهیم و به روز باشم. مدرسینی که در این کلاس حضور دارند، سپس در استان‌های خود تدریس داوری خواهند کرد و این مسئله می‌تواند از نظر هزینه‌ها برای شرکت‌کنندگان در کلاس بسیار به صرفه باشد، زیرا این کلاس‌ها دیگر در استان‌ها برگزار می‌شود و به صورت متمرکز نخواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.