عسگری: کلاس توجیهی داوران لیگ برتر تیرماه برگزار می شود

کلاس داوران لیگ برتر یازدهمحسین عسگری از برگزاری کلاس توجیهی و بازآموزی داوران لیگ برتر خبر داد.

 

به گزارش سایت داوران ایران، رئیس دپارتمان داوری درباره برگزاری کلاس توجیهی و بازآموزی داوران گفت: دپارتمان داوری کلاس توجیهی و بازآموزی پیش فصل لیگ برتر فصل ۹۲-۹۳ داوران و کمک داوران لیگ برتری را از ۱۱ تا ۱۴ تیر ۹۲ در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار کند.
وی ادامه داد: در این کلاس ۹۵ داور و کمک داور حضور دارند و بعدازظهر دهم تیرماه ۹۲ وارد اردو می شوند و بعدازظهر ۱۴ تیرماه اردو را ترک می کنند.
عسگری گفت: این دوره به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و صبحها کلاس تئوری شامل آخرین مواردی که کمیته داوران فیفا تصویب کرده است و مرور صحنه های داوری و همچنین جدیدترین فیلم های آموزشی در آمفی تئاتر برگزار می شود و بعدازظهر در زمین چمن کمپ تیم های ملی کارهای عملی برگزارمی شود که شامل تست های آمادگی جسمانی است که البته تست های آمادگی جسمانی در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی انجام می شود.
رئیس دپارتمان داوری در پاین گفت: کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، از داوران تست چربی را به عمل می آورند و همه تمهیدات برای برگزاری خوب این کلاس توجیهی اندیشیده شده است. ضمن اینکه قرار است در پایان دوره از بهترین داوران و کمک داوران فصل گذشته تقدیر شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.