سعید مظفری‌زاده:دعا می‌کنم همه چیز درست شود

داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در واکنش به اتفاقات این مسابقه و شعارهایی که علیه او سرداده شد گفت: فقط دعا می‌کنم که همه چیز درست شود.
 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری فارس سعید مظفری‌زاده در خصوص اتفاقات حاشیه‌ای بازی تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز گفت: فقط دعا می‌کنم همه چیز درست شود. درباره سایر مسایل این بازی حرفی برای گفتن ندارم و نمی‌خواهم صحبت کنم.

 مظفری زاده که در این دیدار قضاوت خوبی داشت در بین دو نیمه و پس از آنکه برخی هواداران تیم فوتبال استقلال شعارهایی زشت و ناشایست علیه او سردادند، قصد داشت نیمه دوم قضاوت نکند که با پادرمیانی برخی مسئولان از جمله تاج و حسن زاده راضی به بازگشت شد.

2 دیدگاه
  1. اقامظفری زاده داوربین المللی کشورمون دراین بازی اشتباه تاثیرگذاردرنتیجه بازی نداشتن ولی تصمیماتی داشتن که تاثیرگذاردرروندبازی بود.بعضی درگیریها ناشی ازهمین تصمیمات بود.

  2. میثم خانگلی ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ در ۱۱:۳۰

    باعرض خسته نباشید به تیم داوری بازی استقلال-تراکتور
    بازی بسیار حساس و استادیوم جو بسیاربسیار سنگینی داشت و مطمئنم تیم داوری تا پایان بازی فشار بیش از اندازه ای را تحمل کردن.داوری بازی خوب و به نظرم تیم داوری با اون شرایط سنگین بازی و جو بسیار بد استادیوم قضاوت قابل قبولی داشتند.واقعا خسته نباشید…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.