چاکر: اخراج نانی درست بود

داور دیدار منچستریونایتد و رئال مادرید تاکید کرد اخراج هافبک پرتغالی یونایتد درست بوده است.

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری فارس، اخراج نانی توسط جونیت چاکر در دقیقه ۵۶ موجب شد تا منچستریونایتد که تا آن زمان یک بر صفر از حریف خود پیش بود، آرایش بازی خود را از دست داده و بلافاصله با دریافت ۲ گل از حریف خود شکست بخورد.

پس از این پیکار، بسیاری از رسانه‌ها و کارشناسان فوتبالی عنوان کردند که اخراج نانی اشتباه بوده و داور را مقصر اصلی شکست یونایتد دانستند.

این در حالی است که چاکر معتقد است تصمیم او در اخراج نانی درست بوده است: «احساس خوبی دارم و می‌دانم که تصمیمم اشتباه نبوده است. کارت قرمزی که به نانی نشان دادم درست بود. تمام دنیا حقیقت این کار را به موقع درک خواهند کرد.»

رسانه‌های انگلیسی این داور را به حرکت‌های ضد انگلیسی متهم کرده‌اند. آنها می‌گویند جونیت چاکر در دیدارهای پیشین نیز بسیاری از بازیکنان انگلیسی را اخراج کرده است. اخراج جان تری در دیدار با بارسلونا در نیمه نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان، اخراج گری کیهیل در فینال جام باشگاه‌های جهان برابر کورینتیانس، اخراج ماریو بالوتلی در دیدار با دینامو کیف در دیدارهای لیگ اروپا و اخراج استیون جرارد کاپیتان انگلیس در دیدار برابر اوکراین بسیاری از هواداران را نسبت به عملکرد چاکر حساس کرده است ولی این داور تمام این ادعاها را رد کرد.

«در دیدارهای پیشین که یک سوی میدان تیم‌های انگلیسی قرار داشته‌اند نیز هیچ کدام از تصمیم‌هایی که گرفتم ناعادلانه نبوده‌اند. کدام تصمیم من اشتباه بود؟ کارت قرمز بالوتلی و تری؟ به هیچ وجه اشتباه بودن آنها را نمی‌پذیرم.»

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.