شکایت کمیته داوران از رویانیان

دبیر دپارتمان داوری به شدت نسبت به اظهارات رویانیان واکنش نشان داد.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یدالله سلیمانی با انتقاد شدید از رویانیان در باره اظهارات امروز (جمعه) او نسبت به حسین عسگری گفت: از یک آدم غیر فوتبالی توقعی بیشتر از این نمی‌رود. ما تاکنون همه اتهاماتی که مدیران و مربیان زده‌اند را به کمیته‌ انضباطی ارجاع داده‌ایم و شک نکنید که فردا به علت این اظهارات از ایشان شکایت می‌کنیم و امیدواریم که کمیته‌ انضباطی برخورد کند.

 

وی در ادامه با اشاره به صحبت رویانیان مبنی بر دست داشتن حسین عسگری در آلومینیوم گفت: این صحبت را حتما باید اثبات کنند، آقای افشاریان یک بار این حرف را زد و پنجاه بار عذرخواهی کرد و مطمئن باشید که از این مساله به سادگی نخواهیم گذشت.

 

دبیر دپارتمان داوری در ادامه با انتقاد از تهدید به افشاگری رویانیان گفت: خیلی از این مدیران از سال گذشته تهدید به افشاگری‌های مختلف می‌کنند، چرا پس اسمی نمی‌دهند. کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند یا خودشان اهل این کارها هستند و یا می‌خواهند جو را آلوده کنند.

 

وی در پایان باز هم به انتقاد از رویانیان پرداخت و گفت: آقای رویانیان گفته من به اکثریت قشر داوری نمی‌خواهم توهین کنم. آقای رویانیان! حتما باید فحش بدهید تا توهین محسوب شود؟ همین حرف نوعی توهین است، خوب شد که معنی احترام هم فهمیدیم. من از کمیته‌ انضباطی می‌خواهم به طور قاطع نسبت به این مسایل برخورد کند تا دیگر شاهد تکرار چنین مسایلی نباشیم.

3 دیدگاه
 1. سلام

  صحبتم را نسبت به حرف زشت آقای رویانیان به این شعر شاعر خلاصه می کنم که آقای رویانیان:

  در پاسخ بد گمانی ات باید گفت

  کافر همه را به کیش خود پندارد

  یا حق

 2. وحيد ايماني ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ در ۰۶:۴۸

  سلام
  آقا یاسین شما بازی های پرسپولیس را ببین شعر گفتن یادت میره.
  البته بعید میدونم نظرم نمایش داده بشه!

 3. آقای عسکری قانونا میبایست سردار رویانیان از شما و تشکیلات شما شکایت کنند سردار محبوب ماست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.