خسروی: کمیته داوران فدراسیون فوتبال نقش مترسک را داشت

 داور بازنشسته فوتبال ایران گفت: کمیته داوران با وجود حضور اعضای برجسته و شخصیت‌های ممتاز داوری متاسفانه نقش مترسک را داشت.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری فارس ،علی خسروی با اشاره به استعفای مسعود مرادی و محمد فنایی از کمیته داوران فدراسیون  فوتبال گفت: در کمیته داوران فدراسیون فوتبال شخصیت‌های ممتاز و اعضای برجسته‌ای حضور داشتند اما متاسفانه اساسنامه کمیته داوران فدراسیون فوتبال اجرایی نمی‌شود. به همین دلیل داوران با سابقه و برجسته‌‌ای چون مرادی و فنایی از این کمیته استعفا کردند چون این کمیته نقش مترسک را در داوری داشت.

وی افزود: اصفهانیان هم یکی از شخصیت‌های ممتاز است. کسی که ریاست شورای شهر زنجان را هم برعهده دارد. بنابراین پیشنهاد من به او و صدرالدین موسوی هم این است که آنها نیز از کمیته داوران استعفا بدهند. وقتی اساسنامه کمیته داوران اجرا نمی‌شود بهتر است این بزرگوران نیز خود را کنار بکشند و دپارتمان داوری خودش همه کارهای داوری را به تنهایی پیش ببرد.

خسروی با اشاره به برگزاری کلاس توجیهی برای داوران بدون حضور اعضای کمیته داوران مثل موسوی و فنایی گفت: طبق اساسنامه برگزاری کلاس توجیهی نباید بدون اطلاع و حضور اعضای کمیته داوران باشد اما این اتفاق رخ داده است. بنابراین بهتر است اصفهانیان هم استعفا کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.