آیت الهی: داوران در بازیهای حساس آینده کار سختی دارند

در ادامه کلاس توجیهی داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال که امروز صبح در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، آیت الهی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت داوران ایران، وی دراین باره گفت: داوران از ارکان برگزاری بازی فوتبال هستند و بدون آنها فوتبال نمی تواند انجام شود و نقش بسیار مهم و تعیین کننده در فوتبال دارند. جامعه داوری ما ، جامعه زحمت کشی هستند که با کمترین چشمداشت فعالیت می کنند و برای اعتلای جامعه داوری تلاش می کنند.
آیت الهی در ادامه گفت: با توجه به رقابت های حساس لیگ برتر و لیگ یک در روزهای آینده ، داوران نقش ویژه و بسزایی دارند و با قضاوت هایشان سرنوشت تیم ها را رقم خواهند زد و با توجه به  شرایطی که امسال تیم های سقوط کننده دارند کار به مراتب سخت تر است. همچنین در بالای جدول هم رقابت تنگاتنگی وجود دارد و این کار داوران را سخت تر می کند . امیدواریم که مثل سال های گذشته ، هفته های پایانی لیگ ها به خوبی برگزار شود و داوران با قضاوت خوب از آنها سربلند بیرون آیند.
نایب رئیس اول فدراسیون در واکنش به هجمه های که قبل و بعد از بازی به داوران می شود گفت: متاسفانه شاهد هجمه ها و حملاتی به جامعه داوری هستیم و در بسیاری از موارد این حملات بی مورد است. در این زمینه قرار است فردا جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون، دبیرکل، رئیس کمیته داوران، رئیس دپارتمان، رئیس کمیته انضباطی و سرپرست سازمان لیگ و رئیس سازمان لیگ آزادگان برگزار کنیم تا به این موارد به صورت جدی رسیدگی شود و تصمیم گیری های لازم در این باره صورت پذیرد.
وی در پایان برگزاری کلاس توجیهی داوران و کمک داوران را مناسب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد که داوران با بررسی های اشتباهاتشان در بازیهای گذشته، در دیدارهای آینده لیگ برتر و یک مرتکب اشتباه نشوند.

1 دیدگاه
  1. آقای تاج با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شه!!
    کمی همت کنید و به آقای حسن زاده راهنمائی های لازم رو بدید
    هر چند ایشون اون قدر راحت از کنار اکثر موارد می گذرن که به کل داورا نا امید شدند
    همین می شه که داورای ما در زمین شخصاً دست به تنبیه می زنند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.