عسگری: تکراری بودن داور دربی از نظر ما اهمیتی ندارد

 رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: تکراری بودن داور دربی از نظر ما اهمیتی ندارد.

 به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری فارس حسین عسگری در مورد اینکه گفته می‌شود حق‌وردی و فغانی گزینه‌های اصلی قضاوت دربی هستند، گفت: ما ۶ گزینه برای دربی داریم از دو سه هفته قبل نیز این گزینه‌ها را زیر نظر گرفته‌ایم. فقط این دو نفر که اسم بردید گزینه نیستند اما واقعیت آن است که هر ۳۰ داور ما نمی‌توانند بازی پرسپولیس استقلال را سوت بزنند.

وی در مورد اینکه ممکن است دوباره محسن ترکی داور دربی باشد، گفت: تکراری بودن داوری دربی از نظر ما هیچ اهمیتی ندارد. این مسئله فقط از نظر بازیکنان مسئولان باشگاه‌ها و تماشاگران و خبرنگاران عزیز مهم است اما برای ما مهم آن است که بالاترین استاندارد در قضاوت را داور در دربی به نمایش بگذارد. تکراری بودن یا نبودن داور برای ما هیچ اهمیتی ندارد و اینگونه نیست که بخواهیم از نگاه احساسی و دلسوزانه بگوییم چون این داور خیلی زحمت کشیده قضاوت دربی را به او بدهیم. در گذشته نیز همینگونه بود. داوری مثل صالحی ۷-۸ بار دربی تهران را قضاوت کرد بنابراین تکراری بودن داور مهم نیست.

2 thoughts on “عسگری: تکراری بودن داور دربی از نظر ما اهمیتی ندارد

  1. به نظر من اینبار حق اقای قهرمانی است که دربی را قضاوت کند چون این ففصل داوری ایشان بسیار عالی بوده

  2. با عرض تشکر از زحمات کمیته محترم داوران و احترم به تمام داوران کاندیده بازی دربی اینبار من حق را به اقای قهرمانی میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.