فغانی نامزد دریافت عنوان بهترین داور آسیا شد

علیرضا فغانینامزد ایرانی دریافت عنوان بهترین داور آسیا گفت، در زمان مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا برای قضاوت در ژاپن حضور دارد.

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،علیرضا فغانی درباره نامزد شدنش برای دریافت عنوان بهترین داور آسیا اظهار کرد: سالگذشته هم کاندیدای دریافت این جایزه بودم. زمانی که مراسم برگزار می‌شود ما برای قضاوت در ژاپن هستیم و اگر امسال هم این اتفاق نیفتد اشکال ندارد و در سال‌های آینده هم می‌توان روی این موضوع تمرکز کرد و کار سختی نیست.

 او درباره عملکرد خود نیز گفت: کار ما با اشتباه همراه است و باید سعی کنیم تا اشتباهات را کاهش دهیم و تلاش می‌کنم که خودم را برای حضور در جام جهانی آماده کنم.

 فغانی همچنین درباره اینکه در پایان بازی‌ها بعضی از اعضای تیم‌ها نتایج را به گردن داوران می‌اندازند و آنها را متهم می‌کنند و اینکه چگونه باید با این موضوع برخورد کرد؟ گفت: این مساله را چند روز پیش مظفری‌زاده و ترکی مطرح کردند. اگر کمیته انضباطی با این مساله برخورد نکند کم کم افرادی مانند مظفری‌زاده و ترکی دلسرد می‌شوند و از داوری کنار می‌کشند. ما که نمی‌توانیم کاری کنیم. حداقل کمیته انضباطی مانند زمان شاه‌حسینی تدابیری بیندیشد تا این مسائل کمتر شود.

نامزد کسب عنوان بهترین داور آسیا ادامه داد: هر ساله بازی‌هایی وجود دارد که با اشتباهاتی همراه است، هر کسی هم که رییس کمیته داوران بوده اعتراض‌ وجود داشته است. این اشتباهات نه تنها در ایران بلکه در رقابت‌های معتبر اروپایی و جام جهانی هم دیده می‌شود. اما متاسفانه در ایران بیشتر به این موضوعات دامن زده می‌شود.

2 دیدگاه
  1. به دل خود صابون نزنید فغانی انتخاب نمی شود با توجه به اینکه ایرمتوف در سال گذشته شده امسال نیشمورا از ژاپن انتخاب خواهد شد این نیز مانورو ای اف سی است تا زمانی که ای اف سی دست محمد بن حمام بود بجز مرادی در چند سال گذشته کسی انتخاب نشده وبا توجه به اینکه نایب رئیس چینی ای اف سی آب را به آسیاب نماینده شرق آسیا می ریزد می گوید نه پنج شنبه معلوم خواهد شد.

  2. همین که تا اینجا پیش امده افتخاری بزرگ برای ایران و شهرری است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.