اصفهانیان :جلسات هم اندیشی برای ارتقای سطح داوری فوتبال مهم است

به گزارش سایت داوران ایران فریدون اصفهانیان: با برگزاری نشست های هم اندیشی می توان به شکل بهتری به نقاط ضعف و قوت در عرصه داوری فوتبال کشور پی برد.

وی اظهار کرد: با جمع بندی نظرات و پیشنهادات ارایه شده و انتقادات سازنده صورت گرفته از سوی روسای کمیته داوران استان ها، مطمئنا کمیته داوران فدراسیون فوتبال می تواند تصمیمات درست و اثرگذار برای رشد و توسعه این بخش از فوتبال بگیرد.

اصفهانیان با بیان اینکه نشست هم اندیشی داوری فوتبال، بهترین فرصت برای بازگویی مشکلات و ارایه نظرات سازنده و کارشناسی شده است، افزود: روسای کمیته داوران در سطح استان ها از تجربه داوری بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز به عنوان بازوان توانمند کمیته داوران فدراسیون فوتبال محسوب می شوند.

وی تصریح کرد: نظرات و پیشنهادات روسای کمیته داوران استان ها قطعا در عرصه داوری فوتبال، تحول جدی و اساسی ایجاد می کند و سعی این است این نشست ها به صورت فصلی و به نوبت در استان های ایران برگزار شود تا از تجربه چنین داوران توانمندی استفاده بیشتر شود.

اصفهانیان اضافه کرد: برای استفاده از داوران در لیگ های بالاتر و مسابقات مهم تر، آیتم ها و شاخص هایی در نظر گرفته شده است و به طور قطع و یقین، ارزیابی ناظران نیز برای ارتقای آنان براساس عملکرد در امر قضاوت صورت می گیرد.

رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: در نشست هم اندیشی کمیته داوران فدراسیون فوتبال با روسای کمیته داوران استان های کشور که روز ۲۲ آبان ماه در شهر زنجان تشکیل شد،

۲۱ استان حضور داشتند و تعدادی از استان ها نیز که تمایل به حضور در این نشست داشتند، مطمئنا به خاطر برخی مشکلات نتوانستند شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.