حسین عسگری ناظر داوری فینال لیگ قهرمانان آسیا شد

حسین عسگری نائب رییس کمیته داورانکمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا، از تغییر داوران دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش سایت داوران ایران، تیم داوری این بازی قبلا از کشور بحرین انتخاب شده بود تغییر کرده و یک تیم داوری استرالیایی دیدار فینال تیم های اولسان هیوندای کره جنوبی و الاهلی عربستان در ورزشگاه اولسان مانسوی کره جنوبی قضاوت خواهد کرد.

این بازی که روز شنبه ۱۰ نوامبر ۲۰۱۲ برابر با ۲۰ آبان ۹۱ و از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی و ۱۴ به وقت تهران برگزار می شود را تیم داوری استرالیایی به داور وسطی ویلیامز بنجامین قضاوت خواهد کرد. کمک داوران و داور چهارم هم از کشور استرالیا هستند.

ناظر بازی از کشور مالدیو است و ناظر داوری حسین عسگری از ایران است. این بازی ناظر امنیتی دارد که از کشور سنگاپور انتخاب شده است.

3 دیدگاه
  1. خذف تیم ملی فوتسال در جام جهانی تایلند وهمچنین خذف تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا را به (…) فدراسیون فوتبال آقایان ترابی و محور (…) فوتبال ایران (…) تبریک و (…)

    جناب آقای دکتر عباسی لطفا ” بعد از کسب افتخار فوق کلاه خود را بالاتر قراردهید.

  2. (…) از فوتبال ایران باید خذف شود فوتبال وبخصوص جامعه داوری را به نا کجا آباد برده اند

  3. پریسا مرادی ۱۳۹۱/۰۸/۲۵ در ۱۹:۲۵

    کاش یکمی هم از گشت و سیاحت هاتون بزنین و به درد دل داورات گوش کنی بابا خدا بیامرزه پدر عنایتو بس نبود گوش میداد شما که حکم خدایی داری!!!!!ظلم ماندگار نیست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.