اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته سوم اعلام شد

کمیته داوران اسامی داوران رقابتهای هفته پنجم لیگ دسته سه را اعلام کرد.

به گزارش سایت داوران ایران داوران به شرح زیر است

شنبه ۱۳ آبان ۹۱، ساعت ۱۴:۳۰(هفته پنجم)

پرسپولیس نوین تهران- شموشک نوشهر، ورزشگاه امام رضا تهران

حسام عرب، محمد حسن رحیم دل، علی الفتی

شهرداری جویبار-پیروزی گرمسار، ورزشگاه سراج کلا، جویبار

جواد نکویی، عباس جوان، حسین زاهدی

خزر محمود آباد- صداقت آستارا، ورزشگاه مجتمع بهشتی محمودآباد

انور دورانی، پویا زحمتی، احمد آریک

فجر نیکان تهران-مهتاب بافت شفت، ورزشگاه میلاد دفاع تهران

مهدی اجاقی، علی اکبرنوری، امیرداود زاده

شهرداری مهاباد-خلخال دشت اردبیل، ورزشگاه آزادی مهاباد

نادر خاکساری، رضا نجفی، صابر خویی

نفتون تهران-ذرت کاران پارس آباد، ورزشگاه الیاف تهران

میثم پورکریمیان، رحیم شیخی، شهریار اسماعیل زاده

استقلال جنوب تهران-پرشان زنجان، ورزشگاه اتکا تهران

امیرخسروی، محمد نقی حیدرپور، معراج حشمتی

مصطفی لو تبریز-آریا خرم دره زنجان، ورزشگاه پارک صنعت تبریز

سیامک شرقی، محمد شاکر، بابک محمدخانی

سرخ جامگان خرم آباد-صفاهان اصفهان، ورزشگاه تختی خرم آباد

برزو ادراک، موشی محمدی راد، پژمان لرستانی

هما قم-ذوب آهن نوین اصفهان، ورزشگاه تختی قم

علی صباحی، مهدی معماری، حمید آذرنیا

امید حسن آبادتهران-اتحاد الشتر لرستان، ورزشگاه شهرداری حسن آباد تهران

جعفر ملکی پویا، سعید رضایی، محمد جعفری

استقلال دربند خمین-نبردشهرکرد، ورزشگاه مطهری خمین

مرتضی حیری، بیژن آزادی، امیدصالحی

یکشنبه ۱۴ آبان ۹۱

ایثار جیرفت-وحدت خاوران بیرجند، ورزشگاه تختی جیرفت – ساعت ۱۴:۱۵

علیرضا ناظری، محمد علی رضایی، علی سالم

شهرداری کنارک-توسعه و عمران فردوس، متعاقبا اعلام می شود- ساعت ۱۴:۱۵

مهدی مهدوی، مجتبی رضایی، حامد میرنجفی

شهرداری ماهشهر-مس شهر بابک، ورزشگاه شهدای ماهشهر – ساعت ۱۴:۳۰

علیرضا زارعی، عبدالمحمد مرادی، سهراب دشتی مکان

هلال احمر گراش-امید کیش، ورزشگاه شهدای گراش – ساعت ۱۴:۳۰

محسن شجاعی، محمد شجاعی، حسن حضرتی

شهرداری ممسنی- کارگر بنه گز، ورزشگاه لشگری ممسنی – ساعت ۱۴:۳۰

مهدی امیر تیموری، علی ملامحمدی، علیرضا خسروی

یکشنبه ۱۴ آبان ۹۱، ساعت ۱۴:۳۰

سیمان بهبهان-هما دیلم، ورزشگاه ۲۲ بهمن بهبهان

نقی ظرافت، محمد هاشمی نسب، ارحام نصیری

هفته پنجم: دوشنبه ۱۵ آبان ۹۱، ساعت ۱۴:۱۵

مس نوین کرمان- شهرداری نوین بندرعباس، ورزشگاه سلیمی کیا کرمان

احمد موسوی، فرهاد فرهاد پور، مهدی کاظمی

عقاب تهران-همت گنبد، ورزشاه دوشان تپه تهران

علی اصغر مومنی، حسینعلی عادبدی، میثم تیزکار

شهرداری قوچان-پیروزی شیروان، ورزشگاه آزادی قوچان

اباولفضل حسینی، محمد حسن مظفری، میلاد قاسمی

آرمان رضا مشهد-پارس فوتبال چالوس، ورزشگاه ثامن مشهد

محمد جلیلوند، مرتضی بلوچی، مصطفی شاهین

شهرداری اسلامشهر-شهرداری بهشهر، ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

مجیدمحمدی ابهری، حمیدرضا حیدری، حمید کاوندی

شهرداری نظر آباد- سفیدرود آستانه، ورزشگاه تختی نظرآباد- ساعت ۱۴:۳۰

مرتضی عابدی، علی فرمانی، محمد نجفی

استقلال ری-دانیال شمال فومن، ورزشگاه اختصاصی شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰

محسن احمدی، بابک خسروی، داود احدی

پرشین مهرام قزوین-هیات فوتبال بابل، ورزشگاه رجایی قزوین- ساعت ۱۴:۳۰

محمدرضا مهرگان، حامد تازه پور، رسول حاتمی

شهرداری قروه-بهمن ایلام، ورزشگاه چمران قروه – ساعت ۱۴:۳۰

سعید باهنر، موسی مه آبادی، مهدی زنجانی

راهیان ولایت تهران- مهر همدان، ورزشگاه باباخانی تهران- ساعت ۱۴:۳۰

مهدی خانپور، محمد نوری، علیرضا خسروانی

شهرداری نقده-خوراک دام و طیور روانسر، ورزشگاه تختی نقده- ساعت ۱۴:۳۰

مجتبی خیری، علیرضا شهری، مرتضی نیکجو

شهرداری کامیاران-کارون اهواز، ورزشگاه آزادی کامیاران – ساعت ۱۴:۳۰

حامد احمدی، محمود گوهری، احمد کاظم لو

شهرداری گچساران-بهینه راهبرآباده، ورزشگاه تختی گچساران- ساعت ۱۴:۳۰

حسین اداوی، رسول سلیمی، ابراهیم زمانی

شهرداری دیزچه اصفهان-بهمن شیراز، ورزشگاه صفاییه مبارکه- ساعت ۱۴:۳۰

امین قشقایی، علی دشتی، محمد موری

سپاهان نوین اصفهان-توحید بوشهر، ورزشگاه قیام زرین شهر – ساعت ۱۴:۳۰

بهزاد صناعی، محسن بابایی، رامین فولادی

استقلال جوان بابکان- شاهین کوهرنگ، ورزشگاه تختی یاسوج- ساعت ۱۴:۳۰

حسینعلی رحمتی، حسن گریزان، حامد صفایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.