اسامی داوران هفته چهارم لیگ دسته سوم اعلام شد

کمیته داوران اسامی داوران هفته چهارم لیگ دسته سوم را اعلام کرد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران هفته چهارم لیگ دسته سه به شرح زیر است:

هفته چهارم شنبه ۶ آبان ۹۱

پیروزی گرمسار- پرسپولیس نوین تهران،  ورزشگاه تختی گرمسار، ساعت ۱۴:۳۰ 

محمود قربانپور، محمد عسگری، میثم تیزکار

شموشک نوشهر- خزر محمود آباد، ورزشگاه شهدای نوشهر، ساعت ۱۴:۱۵

مهدی نجار، عبدالعلی شکرگزار، میثم جعفری

مهتاب بافت شفت- شهرداری جویبار، ورزشگاه چوبر شفت، ساعت ۱۴:۱۵

مرتضی عابدی، مجتبی رجبیان، محمد نجفی

صداقت آستارا- فجر نیکان تهران، ورزشگاه وحدت آستارا، ساعت ۱۴:۱۵

مجید محمدی ابهری، حمید کاوندی، جعفر ایوار

ذرت کاران پارس آباد- شهرداری مهاباد، ورزشگاه کلانتری پارس آباد، ساعت ۱۴:۳۰

محمدرضا مهرگان، صابر خویی، امیرقورخانه چی

خلخال دشت اردبیل- استقلال جنوب تهران، ورزشگاه تختی خلخال، ساعت ۱۴:۳۰

تورج رستمی، محمود گوهری نژاد، احمد کاظم الو

آریا خرم دره زنجان- نفتون تهران، ورزشگاه شهید خرمی خرم دره، ساعت ۱۴:۳۰

شیرزاد فلک زاد، پژمان لرستانی، داریوش کمری

پرشان زنجان- مصطفی لو تبریز، ورزشگاه کارگران کارگران زنجان، ساعت ۱۴:۳۰

مسلم مشهدی، رحیم شیخی، محمد نوری

ذوب آهن نوین اصفهان- سرخ جامگان خرم آباد، ورزشگاه ملت اصفهان، ساعت ۱۴:۳۰

بابک خشنو، امیرسلطانی، محسن بابایی

صفاهان اصفهان- امید حسن آباد تهران، ورزشگاه تختی اصفهان، ساعت ۱۴:۳۰

حسینعلی رحمتی، فرزاد نبی زاده، حامد صفایی

نبرد شهرکرد- همای قم، ورزشگاه انقلاب شهرکرد، ساعت ۱۴:۳۰

وحید مالکی، امید صالحی، بهزاد پناهی

اتحاد الشتر لرستان- استقلال دربند خمین، ورزشگاه شهید خلیل ارکیای الشتر، ساعت ۱۴:۳۰

مهدی شوهانی، محمد امین خضرایی، ولی کاوسی

یکشنبه هفت آبان ۹۱

توسعه و عمران فردوس- ایثار جیرفت، ورزشگاه شهید درخشان فردوس، ساعت ۱۴:۱۵

میلاد بای، هادی حسینی، رضا مازندرانی

وحدت خاوران بیرجند- مس نوین کرمان، ورزشگاه تختی، ساعت ۱۴:۱۵

قاسم اخلاقی، پویا زحمتی، احمد آریک

امید کیش- شهرداری ماهشهر، ورزشگاه المپیک کیش، ساعت ۱۴:۳۰

محسن سیمند، علی الفتی، داود احدی

مس شهر بابک- شهرداری ممسنی، ورزشگاه تختی شهربابک، ساعت ۱۴:۳۰

عباس صادقی، مهدی جلوداری، امین حسین زاده

هما دیلم- هلال احمر گراش، ورزشگاه شهید بهشتی دیلم، ساعت ۱۴:۳۰

رضا قاسمی، محمد موری، مرتضی یوسف شهیاری

کارگر بنه گز- سیمان بهبهان، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

علیرضا حیدر، پناه حسین گریزان، رحیم شکاری

یکشنبه هفتم آبان ۹۱

شهرداری نوین بندرعباس- فجر رفسنجان، ورزشگاه تختی بندرعباس، ساعت ۱۴:۳۰

نورمحمد محمدی، ارحام نصیری، محمد هاشمی نسب

سه شنبه ۹ آبان ۹۱ ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بهشهر- شهرداری قوچان، ورزشگاه آزادی بهشهر

البرز جهانگیری، نریمان یوسفی، عباس پورحیدری

پیروزی شیروان- عقاب تهران، ورزشگاه تختی اسفراین

سلمان مرادی، محسن صادقلو، محمد حسن مظفری

پیام صنعت آمل- پرشین مهرام قزوین، ورزشگاه شهدای لینکوی آمل

حسین زیاری، علیرضا عظیمی، ابوالفضل شاهینی

دانیال شمال فومن- شهرداری نظرآباد، ورزشگاه آزادی فومن

بخشعلی حیاتی، بابک محمدخانی، مسلم رحیم خانی

خوراک دام و طیور روانسر- شهرداری کامیاران، ورزشگاه آزادی روانسر

محمدرضا زرگوش، امیرشمی زاده، مسعود آزادی پور

بهمن شیراز- شهرداری گچساران، ورزشگاه دستغیب شیراز

علیرضا زارعی، سهراب دشتی مکان، مسلم رستم پور

بهینه راهبرآباده- سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه تختی آباده

علیرضا جلالی، علی ملامحمدی، علیرضا خسروی

مهر همدان- شهرداری قروه، ورزشگاه قدس همدان

علی صباحی، مهدی معماری، رامین فولادی

توحید بوشهر- استقلال جوان بابکان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

حمزه ارجی، حسن گریزان، محمد امین زارعی

چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۱ ساعت ۱۴:۱۵

بهمن ایلام- شهرداری نقده، ورزشگاه تختی ایلام

امید جمشید، مرتضی دباغیان، مهدی امامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.