AFC کارگاه بین المللی داوری فوتبال در همدان برگزار می کند

“فرج الله یثربی” روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلاس داوری بین المللی از پنجشنبه هفته جاری با حضور ۱۸ داور از کشورهای ایران، بنگلادش، هندوستان، مالدیو، نپال، پاکستان، سوریه و افغانستان دایر می شود. وی که سرپرستی این کارگاه ۱۱ روزه را برعهده دارد، اضافه کرد: مسعود عنایت از ایران و حامد محمد از عربستان مدرسان این کارگاه داوری بین المللی هستند.
یثربی اظهار داشت: داوران شرکت کننده در این کارگاه به زبان انگلیسی مسلط بوده و در پایان دوره نیز ملزم به شرکت در آزمون تئوری و عملی هستند.
وی یادآور شد: تمامی داوران شرکت کننده در این کارگاه تخصصی، آموزشی وظیفه قضاوت مسابقات فوتبال زیر ۱۴ ساله های جنوب غرب آسیا به میزبانی استان همدان را برعهده خواهند داشت.
رییس کمیته داوران هیات فوتبال همدان افزود: دو نفر از داوران برتر کارگاه بین المللی داوری در جهت استفاده در مسابقات مهم آسیایی به AFC معرفی می شوند. وی خاطر نشان کرد: چهار داور ایرانی به نام های “پیام حیدری” از همدان، “محمد جلیلوند” از سمنان، “مرتضی اعظمی” از مرکزی و “امیر خسروی” از تهران سهمیه حضور در این کارگاه بین المللی داوری را کسب کرده اند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.