اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته سه کشور اعلام شد

کمیته داوران، اسامی داوران رقابتهای هفته دوم لیگ دسته سوم کشور که روز شنبه ۲۲ و یکشنبه ۲۳ مهر ۹۱ برگزار می شود را اعلام کرد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران در دیدارهای اعلام شده به شرح زیر است:

هفته دوم: شنبه ۲۲/۷/۹۱

شهرداری بهشهر –  عقاب تهران – ساعت ۱۵ – آزادی بهشهر

سجاد لطافتی، مرتضی کاظمی، حامد تازه پور

پارس فوتبال چالوس – پیروزی شیروان – ساعت ۱۵ – شهدا چالوس

میثم پورکریمیان، عبدالعلی شکر گزار، میثم جعفری

همت گنبد – شهرداری قوچان – ساعت ۱۵ – تختی گنبد

صائب گلی، میثم تیزکار، جعفر جعفری

مهتاب بافت شفت – پرسپولیس نوین تهران – ساعت ۱۵ – چوبر شفت

سعید رحیمی مقدم، صابر خوئی، جعفر رهبرفام

خزر محمودآباد – فجر نیکان تهران – ساعت ۱۵ – مجتمع بهشتی محمودآباد

میلاد بای، هادی حسینی، محسن صادقلو

صداقت آستارا – پیروزی گرمسار – ساعت ۱۵ – وحدت آستارا

مهدی شجاعی، رضا نجفی، مرتضی نیکجو

شموشک نوشهر – رزمندگان جویبار – ساعت ۱۵ – شهدا نوشهر

انور دورانی، عباس جوان، حسین زاهدی

هیئت فوتبال بابل – شهرداری نظرآباد – ساعت ۱۵:۱۵ – هفت تیر بابل

حسین زیاری، ابوالفضل شاه حسینی، علی اکبر عظیمی

انتظام تهران – پرشین مهرام قزوین – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود.

علیرضا شیخی، حسن رحیم دل، محمد نوری

پیام صنعت آمل – دانیال شمال فومن – ساعت ۱۵:۱۵ – شهدالینکو آمل

سلمان مرادی، محمد حسن مظفری، رضا مازندرانی

آریا خرم دره زنجان – شهرداری مهاباد – ساعت ۱۵:۱۵ – شهید خرمی خرم دره

حامد محمدی فر، آرش امینی، امیر قاسمی

استقلال جنوب تهران – مصطفی لو تبریز – ساعت ۱۵:۱۵ – اتکا تهران

حامد بیک زند، داود احدی، بابک خسروی

پرشان زنجان – ذرت کاران پارس آباد – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

مهدی اجاقی، محمد جعفری، محمد داود زاده

خلخال دشت اردبیل – نفتون تهران – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی خلخال

عبدالحسین باستان، عباس پورحیدری، رسول حاتمی

نبردشهرکرد – سرخ جامگان خرم آباد – ساعت ۱۵:۳۰ – انقلاب کرج

جواد محمدی، عباس سعادت، رضا حیدری

امید حسن آباد تهران – استقلال دربند خمین – ساعت ۱۵:۳۰ – شهرداری حسن آباد تهران

عباس جدیدی، سعید رضایی، ابراهیم موسوی

اتحاد الشتر لرستان – ذوب آهن نوین اصفهان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید خلیل ارکیا – الشتر

برزو ادرک، موسی محمدی راد، پژمان لرستانی

یکشنبه ۲۳/۷/۹۱

صفاهان اصفهان – هما قم – ساعت ۱۵:۳۰- تختی اصفهان

جواد واحد، آرمان باغبان، غلام صادقی

کارون اهواز – شهرداری قروه – ساعت ۱۵:۱۵ – اختصاصی کارون اهواز

جلال چراغی، موسی مه آبادی، مهدی زنجانی

شهرداری نقده – شهرداری کامیاران – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی نقده

بهرام بخشی، بابک محمد خانی، مسلم رحیم خانی

خوراک دام و طیور روانسر – مهر همدان – ساعت ۱۵:۱۵ – آزادی روانسر

محمدرضا زرگوش، امیر شمسی زاده، مسعود آزادی پور

سپاهان نوین اصفهان – استقلال جوان بابکان – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

علی صباحی، مهدی معماری، محسن بابایی

نادری بوشهر – بهمن شیراز – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

محمد رامی، محمد موری، علی دشتی

بهینه راهبر آباده – شهرداری دیزیچه اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی آباده

علیرضا زارعی، عبدالمحمد مرادی، سهراب دشتی مکان

هما دیلم – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید بهشتی دیلم

حسن حیدری، حمیدرضا افشون، رشید پردل

شهرداری ممسنی – سیمان بهبهان – ساعت ۱۵:۳۰ – لشگری ممسنی

حسن علمداری، علی ترنجیده، حسن حضرتی

کارگر بنه گز – امید کیش – ساعت ۱۵:۳۰ – متعاقبا اعلام می شود

رضا قاسمی، رحیم حاجی پور، امین خضرایی

مس شهر بابک – هلال احمر گراش – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی شهربابک

نورمحمدی، ارحام نصیری، محمد هاشمی نسب

کشاورز اردکان – شهرداری جیرفت – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی اردکان

ایمان کهیش، فرزاد نبی زاده، حسن گریزان

مس نوین کرمان – فجر رفسنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – سلیمی کیا کرمان

حسینعلی رحمتی، رحیم شکاری، محمد علی رضایی

شهرداری نوین بندرعباس – توسعه و عمران فردوس – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی بندر عباس

علیرضا جلالی، علیرضا خسروی، حامد میرنجفی

وحدت خاوران – شهرداری کنارک – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی بیرجند

علیرضا ناظری، ابوالفضل گرجی، علی سالم

1 thought on “اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته سه کشور اعلام شد

  1. لطقا اسامی داوران لیگ دسته سه و دو را امیل بقرمائید با تشکر شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.