اسامی داوران هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال اعلام شد

اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم از هفته اول از سوی کمیته داوران اعلام شد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران به شرح زیر است.

هفته اول، شانزدهم و هفدهم مهر۹۱

عقاب تهران – شهرداری اسلامشهر – ساعت ۱۵ – دوشان تپه تهران

مهدی اجاقی-محمد تقی حیدرپور-معراج فشتمی

شهرداری بهشهر – پارس فوتبال چالوس – ساعت ۱۵ – آزادی بهشهر

میلاد بای–فرهاد فرهادپور-مهدی کاظمی

پیروزی شیروان – همت گنبد – ساعت ۱۵ – تختی اسفراین

انور دورانی-عباس جوان-حسین زاهدی

پرسپولیس نوین تهران – فجر نیکان تهران – ساعت ۱۵:۱۵ – امام رضا (ع) تهران

بهمن قاسمی-جعفر ایوار-حمید کاوندی

مهتاب بافت شفت – صداقت آستارا – ساعت ۱۵:۱۵ – چوبر شفت

سیامک شرفی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی

رزمندگان جویبار – خزر محمودآباد – ساعت ۱۵: ۱۵ سراج کلا جویبار

محمد جلیلوند-ابوالفضل شاه حسینی-احد طوسی

پیروزی گرمسار – شموشک نوشهر – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی گرمسار

سعید باهنر-موسی مه آبادی-نیما روحانی

شهرداری نظرآباد – پرشین مهرام قزوین – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی نظرآباد

حامد بیک زند-ابراهیم موسوی-علی الفتی

هیئت فوتبال بابل – پیام صنعت آمل – ساعت ۱۵:۱۵ – هفت تیر بابل

کمیل غلامی-عباس پورحیدری-امیر قاسمی

دانیال شمال فومن – سفیدرود آستانه – ساعت ۱۵:۱۵ – آزادی فومن

علی اصغر مومنی-حسینعلی عابدی-محمد عسگری

شهرداری مهاباد – مصطفی لو تبریز – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی مهاباد

شاهو اصلانی-کوروش کریمی-کاوه بهمنی

آریا خرم دره زنجان – پرشان زنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید خرمی خرم دره

مرتضی عابدی-عبدالعلی شکرگزار-میثم جعقری

نفتون تهران – استقلال جنوب تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – الیاف تهران

محسن سیمند-حسن انتظاری-بابک خسروی

ذرت کاران پارس آباد – خلخلا دشت اردبیل – ساعت ۱۵:۳۰ – کلانتری پارس آباد

نادر خاکساری-امیر قورخانه چی-علیرضا شهری

سرخ جامگان خرم آباد – استقلال دربند خمین – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی خرم آباد

فرشید جوادپور-محمد موری-علی دشتی

نبرد شهر کرد – اتحاد الشتر لرستان – ساعت ۱۵:۳۰ – انقلاب شهر کرد

حسن علمداری-علی ترنجیده-حسن حضرتی

هما قم – امید حسن آباد تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی قم

برزو ادراک-موسی محمدی راد-محمد کلی وند

ذوب آهن نوین اصفهان – صفاهان اصفهان – ساعت ۱۵:۳۰ – ملت اصفهان

مهدی امیرتیموری-مجتبی رضایی-حامد میرنجفی

دوشنبه ۱۷/۷/۹۱

شهرداری قروه – شهرداری کامیاران – ساعت ۱۵:۱۵ – چمران قروه

پیام حیدری-بهروز عالمی-مرتضی دباغیان

کارون اهواز – خوراک دام و طیور روانسر – ساعت ۱۵:۱۵ – اختصاصی کارون اهواز

علی صباحی-مهدی معماری-امیر سلطانی

مهر همدان – بهمن ایلام – ساعت ۱۵:۱۵ – ملت همدان

حسین مقابلی-اسماعیل رجبی-حمید آذرنیا

شهرداری گچساران – استقلال جوان بابکان – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی گچساران

حسن حیدری-رشید پردل-غلام صادقی

شهرداری دیزیچه اصفهان – سپاهان نوین اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵ – صفائیه مبارکه

نقی ظرافت-فرزاد نبی زاده-ارحام نصیری

بهمن شیراز – بهینه راهبر آباده – ساعت ۱۵:۱۵ – دستغیب شیراز

علیرضا ناظری-علی سالم-محمدعلی رضایی

شهرداری ماهشهر – سیمان بهبهان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهدا ماهشهر

محمدرضا زرگوش-مسعود آزادی پور-امیر شمسی زاده

هما دیلم – کارگر بنه گز – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید بهشتی دیلم

رضا قاسمی-محمدرضا حسین پوری-حمید رستمی

هلال احمر گراش – شهرداری ممسنی – ساعت ۱۵:۳۰ – شهدا گراش

کوروش غریبی-عبدالمحمد مرادی-مسلم رستم پور

امید کیش – مس شهر بابک – ساعت ۱۵:۳۰ – المپیک کیش

علیرضا حیدرپناه-رحیم شکاری-حسن گریزان

شهرداری جیرفت – فجر رفسنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی جیرفت

عباس صادقی-امین حسین زاده-ابوالفضل گرجی

کشاورز اردکان – شهرداری نوین بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی اردکان

علیرضا جلالی-علی ملامحمدی-علیرضا خسروی

شهرداری کنارک – مس نوین کرمان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید حیدرنیا کنارک

مهدی خانپور-سعید رضایی-محمد جعفری

توسعه و عمران فردوس – وحدت خاوران – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید درخشان فردوس

صائب گلی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.