حسین عسگری: ترکی هیچ اشتباهی نداشت

رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با ابراز رضایت از عملکرد ترکی در شهرآورد ۷۵ گفت: بر خلاف تصور برخی، قضاوت ترکی بی‌حاشیه بود.

به گزارش سایت داوران ایران، حسین عسگری پس از پایان شهرآورد ۷۵ با ابراز رضایت از عملکرد تیم داوری این دیدار گفت: از قضاوت ترکی و همکارانش کاملا راضی هستم چرا که بر خلاف تصور برخی، او در این بازی هیچ اشتباهی نداشت و توانست به خوبی بازی را اداره کند.

وی در ادامه گفت: سرپرست پرسپولیس پیش از بازی به من گفته بود پس از انتخاب ترکی به عنوان داور شهرآورد، برخی افراد با آن‌ها تماس گرفته و گفته‌اند که کارشان تمام است و چون ترکی داور بازی است نباید امیدی به پیروزی داشته باشند! اما اکنون همه متوجه شدند که آن حرف‌ها درست نبوده و قضاوت ترکی بی‌حاشیه بوده است.

رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال که نظارت داوری شهرآورد ۷۵ را بر عهده داشت درباره عملکرد ترکی در اداره حاشیه‌های به وجود آمده توسط تماشاگران گفت:‌ اگر ترکی داور باتجربه‌ای نبود ممکن بود در آن لحظات به مشکل بربخورد. او با همکاری دستیارانش به خوبی حاشیه‌ها را مدیریت کرد و کاری کرد که بازی به خوبی پایان یابد.

وی در پایان گفت: صحنه داوری خاصی در این بازی ندیدیم و تنها ممکن است صحنه خاصی از دید ما دور مانده باشد و توسط دوربین‌ها شکار شده باشد اما تا جایی که ما بازی را دیدیم اشتباه خاصی در کار داوران رخ نداد.

4 دیدگاه
  1. باسلام خدمت اقای ترکی عرض تبریک وتشکر بابت قضاوت خوبتان . عالی بود

  2. باسلام خدمت اقای ترکی عرض تبریک وتشکر بابت قضاوت خوبتان . عالی بود

  3. رسول ذورقی ۱۳۹۱/۰۶/۰۴ در ۲۲:۲۷

    با سلام .از گزینش کمیته داوران به خاطر انتخاب اقای ترکی متشکریم.افتخار جامعه داوری ایران هستند.

  4. پیام پاکدل ۱۳۹۱/۰۶/۰۷ در ۱۹:۰۷

    درود. به همین راحتی؟ فقط تشکر؟ بدون هیچ نقصی سوت زدن؟ باشه اگه وجدانتون اجازه می ده از برخی چیزا چشم پوشی کنین من هم به نوبه خودم از آقای ترکی که در تمام دربی ها ما پرسپولیسی ها را شرمنده کردن تشکر می کنیم. بدرود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.