اصفهانیان: شوت پروین به سمت دروازه پرسپولیس گل شد

فریدون اصفهانیان رییس کمیته داوران

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: شوت بازیکن گهر زاگرس به سمت دروازه پرسپولیس از خط گذشت و گل شد.
فریدون اصفهانیان درباره بازی شب گذشته پرسپولیس و گهر زاگرس و توپی که محمد پروین به سمت دروازه پرسپولیس زد اما گل اعلام نشد، اظهار داشت: این توپ گل شد و این طور نیست که حق وردی داور مسابقه نخواسته باشد این گل را قبول اعلام کند بلکه او و کمک داور تشخیص به گل شدن توپ ندادند.
وی افزود: قضاوت در چنین صحنه‌هایی سخت است و فکر می‌کنم در این صحنه کمک داور باید تمرکز بهتر و بالاتری از خود نشان می‌داد و فاصله او با خط دروازه باعث شد که تشخیص درستی ندهد.
رئیس کمیته داوران همچنین در خصوص اخراج پولادی و ادعای پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه داور یک پنالتی برای آنها نگرفته است، گفت: من فقط ۱۰ دقیقه پایانی بازی را دیدم و نمی‌توانم اظهار نظری کنم. دوستان در کمیته داوران بازی‌ها را آنالیز می‌کنند و نتیجه آن مشخص می‌شود.
اصفهانیان در پاسخ به این سؤال که برخورد کمیته داوران با آن دسته از داورانی که در قضاوت خود اشتباه تاثیرگذار می‌کنند، چیست عنوان کرد: قطعا اگر داوری اشتباه تاثیرگذار کرده باشد طبق آیین نامه با او برخورد می‌کنیم.
وی همچنین در مورد بحث انتخاب حسین عسگری به عنوان رئیس دپارتمان داوری گفت: بحث خاصی نیست. هر کسی برای هر پستی انتخاب می‌شود. باید طبق قانون ابلاغ بگیرد و این مسئله‌ای است که درون خانواده فوتبال حل می‌شود. ما هفته آینده اولین جلسه خود را با کفاشیان برگزار می‌کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.