رئیس دپارتمان داوران: محسن قهرمانی در دیدار استقلال و راه آهن اشتباه تاثیرگذاری نداشت

حسین عسگری رئیس دپارتمان داوران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام کرد بهادر عبدی در دیدار مقابل استقلال به صورت قانونی در زمین بوده است.

به گزارش سایت داوران ایران، وی درباره قضاوت محسن قهرمانی گفت: وی قضاوت خوبی در بازی دیروز استقلال و راه آهن داشت و اشتباهات تاثیرگذاری از سوی وی مشاهده نشد.

عسگری درباره برخی رسانه ها که اعلام کرده اند بهادرعبدی در بازی مقابل استقلال محروم بوده است گفت: در بازی قبلی تیم راه آهن در مقابل نفت آبادان پس از پایان بازی ، داور به بازیکن دیگری غیر از بهادر عبدی که در حال اعتراض به بخشی زاده بود کارت قرمز نشان داده است ولی احتمالا چون بازیکن مورد نظر نزدیک بهادرعبدی بوده است رسانه ها احساس کرده اند داور به عبدی کارت قرمز نشان داده است.

رئیس دپارتمان داوری در پایان گفت: صبح امروز که این خبر در برخی سایتها منتشر شد ، سلیمانی دبیر کمیته داوران پیگیر این خبر شد و بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی و استعلام از چندین و چند سایت معتبر خبری و همچنین فیلم بازی متوجه شدیم که عبدی بازیکن اخراجی نبوده است تا از دیدار مقابل استقلال تهران محروم باشد.البته سازمان لیگ برتر هم پیگیر این قضیه شد اما همانطور که گفتم درگزارش ناظر داوری و خود داور اخراج بهادر عبدی وجود نداشت. البته چند سایت خبری معتبر هم در این باره اشتباه کرده بودند و بازیکن اخراجی را بهادر عبدی تشخیص داده بودند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.