اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم از هفته نوزدهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران به شرح زیر است.

سه شنبه ۱۸/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته نوزدهم

کیوان مرغ مهاباد-آلومینیوم حکمتی تبریز-آزادی-مهاباد

بهمن قاسمی-حمید کاوندی-حمید حیدری

شهرداری فومن-ذرت کاران مغان-آزادی-فومن

حامد حیدری-علی اکبر نوری-اسداله خاتمی

شرکت خلخال دشت-نفتون تهران-تختی-خلخال

حمید امیدی-آرش پور اسماعیلی-عباس پور محمدی

آذرباتری ارومیه-مس سونگون ورزقان تبریز-تختی-ارومیه

مرتضی عبادی-حسین سلیمانی-علی فرمانی

عقاب تهران-طلایه داران بوئین زهرا-دوشان تپه-تهران

وحید صالحی-معراج فشتمی-ابراهیم موسوی

سفید رود آستانه-شاهین تهران-تختی-لاهیجان

محمود قربانپور-میثم تیزکار-جعفر جعفری

شهرداری چابکسر-شاهین کرج-شهرداری-چابکسر

امیر خسروی-داود احمدی-محمد جعفری

استقلال ساری-صبا نوین قم- شهدا-ساری

سلمان مرادی-محسن صادقلو-محمد مظفری

شهرداری لنگرود-البرز شهرداری زنجان-شهدا-لنگرود

علی بالوده-صابر خویی-مرتضی نیکجو

شهرداری آستارا-آرمین قزوین-وحدت-آستارا

شهرام توانا-مرتضی کاضمیان-مجتبی مسعودی

پارس فوتبال چالوس-شهرداری اسلامشهر-شهدا-کلار آباد

مهدی اجاقی-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری

شهرداری بهشهر-اتحاد پاکدشت-لله مرز-بهشهر

رضا رحمانی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

خزر محمودآباد-اترک بجنورد-بهشتی-محمود آباد

قاسم اخلاقی-پویا زحمتی-احمد آریک

کیمیا رشد آق قلا-استقلال جنوب-یادگار امام(ره)-آق قلا

احمد موسوی-حسین افضلی-حسین بک آبادی

نیما چمستان-پیروزی گرمسار-لسفیجان-چمستان

میلاد بای-هادی حسینی-میلاد قاسمی

چهارشنبه ۱۹/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته نوزدهم

شهرداری صحنه-گلچین رباط کریم-آزادی-صحنه

علی صباحی-مهدی معماری-مسعود آزادی پور

ذوب و فلزات الوند-شهرداری بروجرد-جوانان-بهار

شاهو اصلانی-کوروش کریمی-کاوه بهمنی

میناشی اسلام آباد-فجر دهلران-ریزوندی-اسلام آباد

داود مهرابی-مرتضی دباغیان-مهدی امامی

شهرداری بانه-پرسپولیس دره شهر-تختی-بانه

مهدی نجار-عبدالعلی شکر گزار-بابک اسماعیل زاده

مهر اراک-دارتاک لرستان-پنجم مرداد-اراک

محمد رامی-محمدرضا حسین پوری-محمد موری

مس نوین کرمان-سپاهان نوین اصفهان- سلیمی کیا-کرمان

مهدی یوسف زاده-مهدی جلوداری-محمد علی رضایی

شهرداری کهنوج-فجر خاوران بیرجند-شهید میثم-کهنوج

علیرضا ناظری-محمد رجبی-محمد علی شایق

مس نوین رفسنجان-مینا نخل میناب-تختی-رفسنجان

حمزه ارجی-حسن گریزان-مرتضی هوشیار

مس شهر بابک-پرسپولیس شیراز-تختی-رفسنجان

امید رحمتی-رسول سلیمی-بیژن آزادی

آنزان ایذه-صفاهان اصفهان

کوروش غریبی-حسین مرادی-مسلم رستم پور

بهمن شیراز-کارگر بنه گز-حافظیه-شیراز

علیرضا جلالی-علی ملا محمدی-علیرضا خسروی

سرداران شهید لردگان-شهرداری نی ریز-تختی-بروجن

حامد بیک زند-محمد محمدی-ابراهیم زمانی

نادر بوشهر-جنوب باغملک- قدس-بوشهر

داریوش احمدی- حمید افشون-حسن حضرتی

رعد پدافند کیش-شهرداری ممسنی-المپیک-کیش

نوراله حیدری-امید صالحی-رضا حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.