داوران و کمک داوران در تست مجدد پذیرفته شدند

سه کمک داوری که از تست داوران مالزی جا مانده بودند، به همراه محسن قهرمانی در تست آمادگی جسمانی کمیته‌ داوران پذیرفته شدند.

محسن قهرمانی یکی از داورانی بود که در تست داوران لیگ برتری در تعطیلات نیم فصل این مسابقات به دلیل مصدومیت نتوانست حدنصاب لازم و مورد نظر کمیته دوران را کسب کند.

برهمین اساس، این داور بین المللی فوتبال ایران به همراه چند داور و کمک داور صبح امروز پنجشنبه در آزمونی که توسط کمیته داوران در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، توانست شرایط مورد نظر این کمیته را احراز کند.

حسین عسگری ضمن اعلام این مطلب افزود: قهرمانی توانست آزمون بدنی را با موفقیت طی کند و از این هفته (هفته بیست و سوم لیگ برتر) به او قضاوت خواهیم سپرد.

علاوه بر قهرمانی، رسول رهبرفام (داور)، صادق نوری، مجید ویشگاهی و تورج عیوض محمدی (کمک داور) در آزمون امروز کمیته داوران حدنصاب لازم برای قضاوت در لیگ برتر را بدست آوردند.

امروز همچنین از کمک داورانی که در آزمون داوری AFC به حدنصاب لازم نرسیده بودند، تست گرفته شد که آنها نیز توانستند این آزمون را با موفقیت طی کنند.

حسین عسکری در این خصوص گفت: حسن کامرانی‌فر، رسول فروغی و داوود رفعتی، کمک داورانی بودند که در آخرین آزمون داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا نتوانسته بودند حداقل امتیاز لازم را برای قضاوت کسب کنند.

وی در این خصوص افزود: به همین خاطر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما سپرده شده که از این داوران تست بگیریم. خوشبختانه امروز تمامی این کمک داوران حدنصاب لازم را کسب کردند که ما در گزارشی کامل موفقیت آنها در آزمون کمیته داوران را به اطلاع AFC خواهیم رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.