عسگری: در دیدار استقلال و مس پنالتی اتفاق نیفتاد

آنالیز ویدئویی صحنه های دیدار استقلال و مس کرمان در کمیته داوران انجام شد.

به گزارش سایت داوران ایران، پس از بازبینی چند باره صحنه مشکوک به پنالتی گفت: دوربین پشت دروازه که از همین صحنه فیلمبرداری کرد نشان داد که تصمیم رفیعی در نگرفتن پنالتی درست بوده است ، اما وی باید یک ضربه آزاد مستقیم به نفع استقلال را اعلام می کرد که در این باره اشتباه کرد و دستور به ادامه بازی داد.

عسگری در ادامه گفت: ما چندین بار و به صورت فریم به فریم ، صدم ثانیه به صدم ثانیه صحنه را آنالیز کردیم و آغاز خطای بازیکن مس از پشت محوطه بوده و حتی زمانی که هل دادن بازیکن مس به پایان می رسد و نیروی اش روی بازیکن استقلال تخلیه می شود ، هنوز هر دو بازیکن پشت محوطه جریمه قرار دارند. پای بازیکن استقلال هم نیم متری با خط ۱۸ قدم فاصله دارد و زمان رهایی بازیکن استقلال ، وی خارج از محوطه است. اما بر اثر فشار داخل محوطه زمین می خورد که طبیعی است و همه فکر کردند که صحنه پنالتی اتفاق افتاده است.

نایب رئیس کمیته داوران در پایان گفت: خوشبختانه در دیگر بازیها صحنه خاصی نداشتیم ، در همین بازی استقلال دو صحنه دیگر هم وجود داشت که استقلالی ها معتقد بودند روی ساموئل خطا شده که این اتفاق نیفتاد و در یک صحنه دیگر مسی ها معتقد بودند که جوکوویچ هند کرده ، با بازبینی صحنه متوجه شدیم حرکت وی توپ به دست بوده ، نه دست به توپ.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.