مسعود مرادی ناظر دیدار امیدهای فوتبال قطر و عربستان

ناظر بین المللی داوری فوتبال کشورمان برای نظارت دیدار تیم‌های فوتبال امید قطر و عربستان در چارچوب مرحله گروهی مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۱۲ در قاره آسیا انتخاب شد.

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از مهر، دیدار تیم‌های فوتبال امید قطر و عربستان در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۱۲ در قاره آسیا روز چهارشنبه ۲۲ فوریه ۲۰۱۲ (۳ اسفندماه ۱۳۹۰) در دوحه برگزار می‌شود.

این بازی که نظارت داوری آن برعهده مسعود مرادی است را “توجو مینورو” از ژاپن قضاوت خواهد کرد. این داور ژاپنی را در امر قضاوت بازی دو هموطنش به نام‌های “نیشو هیداکی” و تاجیری تومی کازو” همراهی می‌کنند. داور چهارم دیدار امیدهای فوتبال قطر و عربستان “کای لام وونگ” از هنگ کنگ است. همچنین نماینده فدراسیون بین المللی فوتبال در این بازی “ژیل یانگ” از چین تایپه است.

تیم‌های فوتبال امید عربستان و قطر در گروه A مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۱۲ در قاره آسیا حضور دارند. در این گروه تیم‌های کره جنوبی و عمان نیز حضور دارند. تا پایان هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۱۲ در قاره آسیا تیم‌های کره جنوبی، عمان، قطر و عربستان رتبه های اول تا چهارم گروه A را در اختیار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.