اعلام اسامی داوران هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته سوم

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته سوم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران فوق به شرح زیر است.

جمعه ۶/۸/۹۰-هفته پنجم-ساعت ۱۴:۳۰

مقاومت شهرداری مهاباد-نفتون تهران-آزادی –مهاباد

سعید رحیمی مقدم-امیر قورخانه چی-ابوالفضل رضوی

مس سرنگون ورزقان-انتظام تهران-وحدت-اسکو

بخشعلی حیاتی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی

شرکت خلخال دشت-آلومینیوم حکمتی تبریز-تختی-خلخال

سجاد لطافتی-مرتضی کاظمیان-آرش پور اسماعیلی

آذرباطری ارومیه-شهرداری فومن-تختی-ارومیه

شاهو اصلانی-کاوه بهمنی-صابر خویی

شاهین تهران-صبا نوین قم-اختصاصی-شاهین

حامد حیدری-علی اکبر نوری-ابراهیم موسوی

شهرداری لنگرود-عقاب تهران-شهدا-لنگرود

محمود قربانپور-حسینعلی عابدی-اسماعیل احمدی

آرمین قزوین-البرز شهرداری زنجان-رجایی-قزوین

مجید علی پور-شهریار اسماعیل زاده-رحیم شیخی

استقلال ساری-طلایه داران بوئین زهرا-شهدا-ساری

قاسم اخلاقی-پوریا زحمتی-احمد آریک

سفیدرود آستانه-شاهین کرج-تختی-لاهیجان

بهمن قاسمی-جعفر ایوار-حمید کاوندی

بهمن شیراز-نادری بوشهر-حافظیه-شیراز

امید رحمتی-ابراهیم زمانی-رضا حیدری

شهرداری نی ریز-میلاد دزفول-شهدا-نی ریز

علیرضا جلالی-علی ملامحمدی-علیرضا خسروی

رعد پدافند کیش-پرسپولیس گناوه-المپیک-کیش

حامد بیک زاده-معراج فشتمی-محمد محمدی

کارگر بنه گز-شهرداری ممسنی-شهدا-اهرم تنگستان

امید صالحیان-علی حاتمیان-ولی اله  رضایی کیا

سپاهان یاسوج-جهان فولاد اصفهان-تختی-یاسوج

علی آلبو مرادی-رحیم شکاری-حسن گریزان

سرداران شهید لردگان-جنوب باغملک-انقلاب-شهرکرد

علیرضا ناظری-محمد علی رجایی-مهدی طباطبائی

شنبه۷/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته پنجم

شهرداری آستارا-شهرداری چابکسر-وحدت –آستارا

صائب گلی-میثم تیزکار-جعفر جعفری

اتحاد پاکدشت-استقلال جنوب-مهدوی-پاکدشت

وحید صالحی-علی آذر وند-محمود بیات ترک

نیما چمستان-پارس فوتبال چالوس-لسفیجان-چمستان

البرز جهانگیر-مجتبی مسعودی-آرش امینی

صنایع شازند-پیروزی گرمسار-فتح المبین-شازند

حسین سعادتمند-محمد علی  پور متقی-سعید باهنر

کیمیا رشد آق قلا-شهردرای اسلامشهر-آزادی-گرگان

احمد موسوی-حسین افضلی-امیر بشیر

شهرداری بهشهر-اترک بجنورد-لله مرز-بهشهر

علیرضا کحال-محمد جعفری-داوود احدی

دارایی اراک-مینا شی اسلام آباد-۵ مرداد-اراک

حسین اداوی-رسول سلیمی-بیژن آزادی

شهرداری بروجرد-پرسپولیس دره شهر-تختی-بروجرد

مرتضی عابدی-حسین سلیمانی-علی فرمانی

هما جوانرود-دارتاک لرستان-تختی-جوانرود

حسین مقابلی-اسماعیل رجبی-امیر سلطانی

شهرداری بانه-گلچین رباط کریم-تختی-بانه

اردشیر خسروی-امید افخمی-پژمان لرستانی

ذوب و فلزات الوند-فجر دهلران-جوانان-بهار

امیر خسروی-حسین عیسی وند-مهدی معماری

فجر خاوران بیرجند-سراوان سیستان و بلوچستان-آزادی-بیرجند

رضا رحمانی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

مس شهر بابک-مس نوین کرمان-شهدا مس-شهر بابک

داریوش احمدی-حمید افشون-حسن حضرتی

صفاهان اصفهان-پرسپولیس شیراز-تختی-اصفهان

سید رضامهدوی-احد سلطانی-امیر آشور ماهانی

شهرداری اشکذر-سپاهان نوین اصفهان-۲۲ بهمن-اشکذر

عقیل جهانبازی-حسن حیدری-وحید مرادیان

شهرداری کهنوج-مینا نخل میناب-شهید میثم-کهنوج

روح اله تیموری-امید صالحی-حامد دهقان

آنزان ایذه-مس نوین رفسنجان-تختی-ایذه

کوروش غریبی-عبداله عبدالهی-حسین مرادی

یکشنبه ۸/۸/۹۰

مهر اراک-شهرداری صحنه-۵ مرداد-اراک

مهدی شوهانی-مهدی زنجانی-موسی مه آبادی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.