اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهارم لیگ دسته سوم

اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور از هفته چهارم اعلام شد.

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران فوق به شرح زیر است.

شنبه ۳۰/۷/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته چهارم

نفتون تهران-آذرباطری ارومیه-الیاف-تهران

علیرضا کحالی-محمدنقی حیدرپور-بابک اسماعیل زاده

انتظام تهران-مکریان مهاباد-آیت اله سعیدی-تهران

محسن سیمند-حافظ عظیمی-اسد خاتمی

کیوان مرغ مهاباد-شرکت خلخال دشت-آزادی-مهاباد

ذرت کاران اردبیل-مس سرنگون ورزقان-کلانتری-پارس اباد

کمیل غلامی-مجتبی اسطوری-عباس پورحیدری

شهرداری چابکسر-شهرداری لنگرود-شهرداری-چابکسر

بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی

البرز زنجان-شاهین تهران-۱۵ خرداد-زنجان

ابوالفضل رضوی-رضا نجفی-علیرضا شهری

عقاب تهران-استقلال ساری-دوشان تپه-تهران

منوچهر آغاسی-محسن سلطانی-محمدرضافتحی

شاهین کرج-آرمین قزوین-انقلاب-کرج

سعید شمس-حسن انتظاری-معراج فشتمی

طلایه داران بوئین زهرا-سفید رود آستانه-تختی-بوئین زهرا

علی اصغر مومنی-حسین علی عابدی-جعفرجعفری

میلاد دزفول-بهمن شیراز-مجدیان-دزفول

اردشیر خسروی-موسی محمدی-امید افخمی

نادری بوشهر-رعد پدافند کیش-قدس-بوشهر

فرید فرشاد –فرزاد نبی زاده-مرتضی هوشمند

شهرداری ممسنی-شهردرای نی ریز-شهیدلشگری-ممسنی

پرسپولیس گناوه-سپاهان یاسوج-سراجی-گناوه

سعید قربانی زاده-علیرضا هادی پور-سجاد قنبری

جنوب باغملک-کارگر بنه گز-شهدا ۷ تیر-باغملک

داریوش احمدی-حمید افشون-محمد شجاعی

جهان فولاد اصفهان-سرداران شهید لردگان-تختی-اصفهان

فرشید جواد پور-محمد علی رجایی-مهدی طباطبائی

صبای نوین قم-شهرداری آستارا-تختی-قم

علی میر غفاری-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری

پیروزی گرمسار-اتحاد پاکدشت-تختی-گرمسار

حسین زمانی-محمد ابوالحسنی-مهدی زنجانی

یکشنبه۱/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته چهارم

پارس فوتبال چالوس-کیمیا رشد آق قلا-اسب چین-عباس آباد

شهرام توانا-عسکر محمدی-مرتضی کاضمیان

اترک بجنورد-صنایع شازند-تختی-بجنورد

توحید مبهوت مقدم-علی حجی زاده-عباس جوان

شهرداری اسلامشهر-شهرداری بهشهر-امام خمینی(ره)-اسلامشهر

محسن احمدی-اکبرنوری-محمد محمدی

پرسپولیس دره شهر-دارایی اراک-شهید تقی کلیوند-دره شهر

محمد رامی-پرویز صفریان-علی حاتمیان

مینا شی اسلام آباد-مهر اراک-ریزوندی-اسلام آباد

پیام حیدری-امیر شمس زاده-مسعود آزادی پور

دارتاک لرستان-شهرداری بروجرد-تختی-خرم آباد

پیمان فرخی مهر-حسن ظهیری-ولی رضایی

شهرداری صحنه-شهرداری بانه-آزادی-صحنه

علی احمدی-حمیدرضا حیدری-جعفر ایوار

فجر دهلران-هما جوانرود-تختی-دهلران

علی مراد سالاری فر-کوروش شهریاری-قدرت پارسا نژاد

گلچین رباط کریم-ذوب و فلزات الوند-صبا شهر-رباط کریم

حامد بیک وند-ابراهیم موسوی-محمد نوری

سروان سیستان و بلوچستان-آنزان ایذه-شهید حسین بر-سراوان

مس نوین رفسنجان-مس شهر بابک-تختی-رفسنجان

مهدی یوسف زاده-حمید ریگی-رضا شیخی

پرسپولیس شیراز-فجر خاوران بیرجند-حافظیه-شیراز

روح اله تیموری-رسول سلیمی-امید صالحی

مس نوین کرمان-شهرداری اشکذر-سلیمی کیا-کرمان

حسین اداوی-رضا حیدری-ابراهیم زمانی

مینا نخل میناب-صفاهان اصفهان-امینی-میناب

علیرضا حیدرپناه-محمد هاشمی نسب-ادحام نصیری

سپاهان نوین اصفهان-شهردرای کهنوج-صفائیه-اصفهان

نور محمد محمدی-رحیم شکاری-حسن گریزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.