اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور از هفته چهارم اعلام شد.
به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران فوق به شرح زیر است.
شنبه 30/7/90-ساعت 14:30-هفته چهارم
نفتون تهران-آذرباطری ارومیه-الیاف-تهران
علیرضا کحالی-محمدنقی حیدرپور-بابک اسماعیل زاده
انتظام تهران-مکریان مهاباد-آیت اله سعیدی-تهران
محسن سیمند-حافظ عظیمی-اسد خاتمی
کیوان مرغ مهاباد-شرکت خلخال دشت-آزادی-مهاباد
ذرت کاران اردبیل-مس سرنگون ورزقان-کلانتری-پارس اباد
کمیل غلامی-مجتبی اسطوری-عباس پورحیدری
شهرداری چابکسر-شهرداری لنگرود-شهرداری-چابکسر
بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی
البرز زنجان-شاهین تهران-15 خرداد-زنجان
ابوالفضل رضوی-رضا نجفی-علیرضا شهری
عقاب تهران-استقلال ساری-دوشان تپه-تهران
منوچهر آغاسی-محسن سلطانی-محمدرضافتحی
شاهین کرج-آرمین قزوین-انقلاب-کرج
سعید شمس-حسن انتظاری-معراج فشتمی
طلایه داران بوئین زهرا-سفید رود آستانه-تختی-بوئین زهرا
علی اصغر مومنی-حسین علی عابدی-جعفرجعفری
میلاد دزفول-بهمن شیراز-مجدیان-دزفول
اردشیر خسروی-موسی محمدی-امید افخمی
نادری بوشهر-رعد پدافند کیش-قدس-بوشهر
فرید فرشاد –فرزاد نبی زاده-مرتضی هوشمند
شهرداری ممسنی-شهردرای نی ریز-شهیدلشگری-ممسنی
پرسپولیس گناوه-سپاهان یاسوج-سراجی-گناوه
سعید قربانی زاده-علیرضا هادی پور-سجاد قنبری
جنوب باغملک-کارگر بنه گز-شهدا 7 تیر-باغملک
داریوش احمدی-حمید افشون-محمد شجاعی
جهان فولاد اصفهان-سرداران شهید لردگان-تختی-اصفهان
فرشید جواد پور-محمد علی رجایی-مهدی طباطبائی
صبای نوین قم-شهرداری آستارا-تختی-قم
علی میر غفاری-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری
پیروزی گرمسار-اتحاد پاکدشت-تختی-گرمسار
حسین زمانی-محمد ابوالحسنی-مهدی زنجانی
یکشنبه1/8/90-ساعت 14:30-هفته چهارم
پارس فوتبال چالوس-کیمیا رشد آق قلا-اسب چین-عباس آباد
شهرام توانا-عسکر محمدی-مرتضی کاضمیان
اترک بجنورد-صنایع شازند-تختی-بجنورد
توحید مبهوت مقدم-علی حجی زاده-عباس جوان
شهرداری اسلامشهر-شهرداری بهشهر-امام خمینی(ره)-اسلامشهر
محسن احمدی-اکبرنوری-محمد محمدی
پرسپولیس دره شهر-دارایی اراک-شهید تقی کلیوند-دره شهر
محمد رامی-پرویز صفریان-علی حاتمیان
مینا شی اسلام آباد-مهر اراک-ریزوندی-اسلام آباد
پیام حیدری-امیر شمس زاده-مسعود آزادی پور
دارتاک لرستان-شهرداری بروجرد-تختی-خرم آباد
پیمان فرخی مهر-حسن ظهیری-ولی رضایی
شهرداری صحنه-شهرداری بانه-آزادی-صحنه
علی احمدی-حمیدرضا حیدری-جعفر ایوار
فجر دهلران-هما جوانرود-تختی-دهلران
علی مراد سالاری فر-کوروش شهریاری-قدرت پارسا نژاد
گلچین رباط کریم-ذوب و فلزات الوند-صبا شهر-رباط کریم
حامد بیک وند-ابراهیم موسوی-محمد نوری
سروان سیستان و بلوچستان-آنزان ایذه-شهید حسین بر-سراوان
مس نوین رفسنجان-مس شهر بابک-تختی-رفسنجان
مهدی یوسف زاده-حمید ریگی-رضا شیخی
پرسپولیس شیراز-فجر خاوران بیرجند-حافظیه-شیراز
روح اله تیموری-رسول سلیمی-امید صالحی
مس نوین کرمان-شهرداری اشکذر-سلیمی کیا-کرمان
حسین اداوی-رضا حیدری-ابراهیم زمانی
مینا نخل میناب-صفاهان اصفهان-امینی-میناب
علیرضا حیدرپناه-محمد هاشمی نسب-ادحام نصیری
سپاهان نوین اصفهان-شهردرای کهنوج-صفائیه-اصفهان
نور محمد محمدی-رحیم شکاری-حسن گریزان