تاج: بالغ بر یک میلیارد از مطالبات داوران پرداخت می شود

مهدی تاج نایب رئیس اول و سخنگوی فدراسیون در خصوص پرداخت مطالبات داوران ، آخرین اقدامات در خصوص دربی پایتخت و داوری این دیدار با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش سایت داوران ایران، رئیس کمیته داوران در این باره گفت: در هفته جاری بالغ بر یک میلیارد تومان از مطالبات داوران پرداخت خواهد شد و البته ۸۰۰ میلیون تومان آن تاکنون پرداخت شده و مابقی آن نیز تا پایان هفته جاری پرداخت خواهد شد.

تاج در ادامه در خصوص برگزاری دربی پایتخت گفت: به دنبال جلسه برگزار شده ، اسماعیل حسن زاده به عنوان ناظر ویژه کمیته انضباطی در استادیوم حضور خواهد داشت و از نزدیک کلیه مسائل این دیدار را زیر نظر خواهد داشت و همچنین یداله سلیمانی – دبیر کمیته داوران به عنوان ناظر داوری این مسابقه به مسائل داوری نظارت خواهد کرد. همچنین سیدرضا غیاثی به صورت ویژه مسائل داوری این دیدار را زیر نظر خواهد گرفت و این ناظران جدا از کسانی هستند که سازمان لیگ برتر برای این دیدار در نظر گرفته است و مطابق اطلاعات واصله ، این سازمان به صورت ویژه اقدامات در خصوص برگزاری این دیدار را انجام می دهد و همانطور که پیشتر اعلام کردیم داور این مسابقه اواخر روز چهارشنبه از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون در ادامه افزود: تاکنون هیچ گزینه ای برای داوری این دیدار قطعی نشده است و پس از معرفی داور ، غیاثی – عضو کمیته داوران روز پنجشنبه و پس از انتخاب کادر داوری مسابقه، دلایل خود را برای این انتخاب اعلام خواهد کرد.

رئیس هیات  رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه ای فوتبال از برگزاری جلسه امروز این هیات خبر داد و گفت: در جلسه امروز این ستاد که با حضور همه اعضاء تشکیل خواهد شد در خصوص پرونده های موجود تصمیم گیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.