به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم ازهفته سیزدهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.
جمعه25/9/90-هفته سیزدهم-ساعت 14:00
مس سونگون ورزقان-کیوان مرغ مهاباد-وحدت-اسکو
مختار عبدالهی-یعقوب حجتی – مرتضی کاظمی
شنبه26/9/90-هفته سیزدهم-ساعت 14:00
نفتون تهران-ذرت کاران مغان-الیاف-تهران
مجید پورعلی-محمدرضا فتحی-شهریار اسماعیل زاده
مقاومت شهرداری مهاباد-آلومینیوم حکمتی تبریز-آزادی-تهران
بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی
آرمین قزوین-عقاب تهران-رجایی-قزوین
غلامرضا عباچی – علیرضا آذروند – محمود بیات ترک
انتظام تهران – آذر باطری ارومیه
علیرضا کحال-محمد عطایی-علی اکبر نوری
بهمن شیراز-شهرداری ممسنی-حافظیه-شیراز
مهدی موسی پور – محمدحسن محمدی – علی ملامحمد
شاهین تهران – طلایه داران بوئین زهرا
مسلم مشهدی-محمد محمدی-ابراهیم موسوی
کارگر بنه گز-پرسپولیس گناوه-شهدا-اهرم تنگستان
هادی مسلمی – مرتضی هوشیار – ارحام نصیری
یکشنبه27/9/90-هفته سیزدهم-ساعت 14:00
کیمیا رشد آق قلا-نیما چمستان-یادگار امام (ره)-آق قلا
مهدی مرجان زاده – جواد رفوئی – رضا اسماعیلی
استقلال جنوب-اترک بجنورد-اتکا-تهران
علی میرغفاری – جواد مداح – حافظ عظیمی
شهرداری بهشهر-خزر محمود آباد-لله مرز-بهشهر
مهدی کلاکی – هادی حسینی – محمدحسین مظفری
اتحاد پاکدشت-شهرداری اسلامشهر-مهدوی-پاکدشت
حامد اسم خانی – علی دودانگه – حمیدرضا حیدری
صنایع شازند-پارس فوتبال چالوس-فتح المبین-شازند
حسین زمانی – مهدی زنجانی – سعید باهنر
شهرداری اشکذر-مس شهر بابک-22 بهمن-اشکذر
ایمان کهیش – فرزاد نبی زاده – محمد هاشمی نسب
شهرداری کهنوج-مس نوین رفسنجان-شهید میثم-کهنوج
علیرضا ناظری – علی سالم – مهدی طباطبایی
فجر خاوران بیرجند-سپاهان نوین اصفهان-آزادی-بیرجند
عباس مهدیزاده – محمدعلی رجایی – محمد رجبی
صفاهان اصفهان-مس نوین کرمان-تختی-اصفهان
یاسر همرنگ – هادی شیرنژاد – رحیم شکاری
پرسپولیس شیراز-آنزان ایذه-حافظیه-شیراز
داریوش احمدی – حمیدرضا افشون – محمد شجاعی
سه شنبه 29/9/90-هفته سیزدهم-ساعت14:00
استقلال ساری-شهرداری لنگرود-شهدا-ساری
حسین زیاری – مرتضی بلوچی – مهدی ایثاری
صبا نوین قم-شاهین کرج-تختی-قم
حامد بیک زند – محمد نوری – داود احدی
سفیدرود آستانه-شهرداری چابکسر-تختی-لاهیجان
مهدی نجار – بابک اسماعیل زاده – رحیم شیخی
البرز شهرداری زنجان-شهرداری آستارا-15 خرداد-زنجان
حسام عرب – محمد شاکر – معراج فشتمی
سپاهان یاسوج-رعد پدافند کیش-تختی-یاسوج
فرشید جواد پور – ولی رضایی کیا – مهدی رادش
سرداران شهید لردگان-نادری بوشهر-تختی-بروجن
امید رحمتی – ابراهیم زمانی – رسول سلیمی
چهارشنبه 30/9/90-هفته سیزدهم-ساعت 14:00
میلاد دزفول-جنوب باغملک-مجدیان-دزفول
جواد واحد – آرمان باغبان – حسن حیدری
شهرداری نی ریز-جهان فولاد اصفهان-شهدا-نی ریز
کوروش غریبی – حسین مرادی – مسلم رستم پور
دارایی اراک-دارتاک لرستان-5 مرداد-اراک
مرتضی عابدی – حسین سلیمانی – علی فرمانی
شهرداری بانه-مهر اراک-تختی-بانه
علی بالوده – امیر علیزاده – رضا نجفی
پرسپولیس دره شهر-فجر دهلران-کلیوند-دره شهر
عباس راکی – علی حاتمیان – قدرت پارسانژاد
ذوب وفلزات الوند-میناشی اسلام آباد-جوانان-بهار
شاهو اصلانی – کاوه بهمنی – امیر ثمنی زاده
شهرداری بروجرد-گلچین رباط کریم-تختی-بروجرد
حسین مقابلی – اسماعیل رجبی – امیر سلطانی