اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم باشگاه های کشور از هفته دوازدهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

هفته دوازدهم: جمعه ۱۸/۹/۹۰ ساعت ۱۴ 

ذرت کاران مغان – انتظام تهران – کلانتری پارس آباد

سعید رحیمی مقدم-رضا نجفی-امیر قورخانه چی

شهرداری فومن – مس سونگون ورزقان – آزادی فومن

بهمن قاسمی-محمد شاکر-جعفر ایوار

کیوان مرغ مهاباد – مقاومت شهرداری مهاباد – آزادی مهاباد

نادر خاکسار-صابر خویی-ابوالفضل رضوی

آذرباتری ارومیه – شرکت خلخال دشت – تختی ارومیه

میثم پورکریمیان-عبدالعلی شکرگزار-بابک اسماعیل زاده

شنبه ۱۹/۹/۹۰ ساعت ۱۴

آلومینیوم حکمتی تبریز – نفتون تهران – وحدت اسکو

سیامک شرفی-بابک محمدخانی-مسلم رحیم خانی

طلایه دران بوئین زهرا – صبا نوین قم – امام علی بوئین زهرا

علی اصغر مومنی-اسماعیل احمدی-غلام رضوی

شهرداری چابکسر – آرمین قزوین – شهرداری  چابکسر

صائب گلی-جعفر جعفری-میثم تیزکار

عقاب تهران – شاهین تهران – دوشان تپه تهران

علیرضا شیخی-حسن توماری-جواد مداح

شهرداری آستارا – استقلال ساری – وحدت آستارا

مرتضی عابدی-حسین سلیمانی-علی فرمانی

سپاهان یاسوج – بهمن شیراز – تختی یاسوج

امید صالحیان-قدرت پارسا نژاد-محمد حسین پوری

جنوب باغ ملک – شهرداری ممسنی – شهدا ۷ تیر باغملک

عقیل جهانبازی-وحید مرادیان-غلام صادقی

نادری بوشهر – کارگر بنه گز – قدس بوشهر

نور محمد محمدی-علیرضا هادیپور-فرزاد دین زاده

پرسپولیس گناوه – شهرداری نی ریز – سراجی گناوه

علی مراد سالاری-کوروش شهریاری-مهدی راوش

خزر محمودآباد – صنایع شازند – مجتمع شهید بهشتی محمودآباد

حسن اکرمی-هادی حسینی-حسن مظفری

یکشنبه ۲۰/۹/۹۰ ساعت ۱۴

اترک بجنورد – پیروز گرمسار – تختی بجنورد

قاسم اخلاقی-حسین افضلی-حسین بک آبادی

نیما چمستان – شهرداری بهشهر – لسفیجان چمستان

محسن سیمند-حافظ عظیمی-معراج فشتمی

شهرداری اسلامشهر – استقلال جنوب – امام خمینی (ره) اسلامشهر

مجید پور علی-محسن سلطانی-اصغر حاتمیان

پارس فوتبال چالوس – اتحاد پاکدشت – اسب چین عباس آباد

سجاد لطافتی-مرتضی کاظمیان-آرش پور اسماعیلی

یکشنبه۲۰/۹/۹۰-ساعت ۱۴:۰۰-هفته دوازدهم

مینا نخل میناب-پرسپولیس شیراز-امینی-میناب

سید رضا مهدوی-رضا آشور ماهانی-احد سلطانی

مس شهر بابک-شهرداری کهنوج-شهدا مس-شهر بابک

مهدی یوسف زاده-محدی جلوداری-حامد دهقان

مس نوین رفسنجان-صفاهان اصفهان-تختی-رفسنجان

سعید قربانی زاده-رحیم شکاری-حسن گریزان

مس نوین کرمان-فجر خاوران بیرجند-سلیمی کیا-کرمان

محمد جواد محمدی-مرتضی شعاعی-امیر بالاورد

آنزان ایذه-شهرداری اشکذر-تختی-ایذه

داریوش احمدی-محمد شجاعی-افضل حسینی

1 thought on “اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.