اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته یک باشگاههای کشور از هفته دهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

جمعه ۱۸/۹/۹۰-هفته دهم

فولاد یزد-صنعت ساری-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۴:۰۰

علی صفایی محمدحسن محمدی رحیم حاجی لو رضا مهدوی ناظر: ایرج نظری

شهرداری اراک-شهرداری بندرعباس-امام خمینی (ره)-اراک ساعت ۱۴:۰۰

منصور نوری رحیم شاهین یعقوب حجتی غلامرضا عباچی ناظر: حسین نجاتی

داماش ایرانیان-مس رفسنجان-کارگران-تهران ساعت ۱۴:۰۰

غلامرضا مستقیم مهرداد تقی زادگان حمیدرضا کنعانی منوچهر آغاسی ناظر: حسین استادآقایی

نیروی زمینی تهران-گل گهر سیرجان-شهدا نزاجا-تهران ساعت ۱۴:۰۰

حسن اکرمی بهرام نقوی محمدرضا مازندرانی سعید شمس ناظر: علی خسروی

استیل آذین-ابومسلم خراسان-تختی-سمنان ساعت ۱۴:۰۰

محمد کمانی سعید آل وردی جواد قنبریان رضا عادی ناظر: بهرام مهرپیما

اتکا گلستان-پیام مخابرات فارس-آزادی-گرگان ساعت ۱۴:۰۰

وحید صالحی  حمید نظری جعفر مهاجر حسام عرب ناظر: جواد تقی پور

نساجی مازندران-ماشین سازی تبریز-شهید وطنی-قائم شهر ساعت ۱۴:۰۰

سعید بخشی زاده مسلم صفری جهانبخش آرمان- مختار عبدالهی ناظر: علیرضا رجبلو

پاس همدان-گهر زاگرس درود-قدس-همدان ساعت ۱۴:۰۰

جمشید محمدی – حسین سنجری مهدی شفیعی عباس جدیدی ناظر: فریدون اصفهانیان

صنعتی کاوه تهران-شیرین فراز کرمانشاه-هما-تهران ساعت ۱۴:۰۰

ایرج ساعدی محبت علی رضا تبار مهدی ناصحی محمدحسین مرادی ناظر: ؟

آلومینیوم هرمزگان-شهرداری یاسوج-خلیج فارس-بندرعباس ساعت ۱۴:۰۰

قاسم واحدی محمدرضا امینی فرید امیدوار حسین قنبری ناظر: علی اکبر حبیب پور

ایرانجوان بوشهر-پیکان –شهید بهشتی-بوشهر ساعت ۱۴:۰۰

محمدملکی – بهروز برون عبدالحسین سواری محمدجواد محمدی ناظر: حیدر شکور

شنبه۱۹/۹/۹۰-هفته دهم

گسترش فولاد تبریز-سایپا شمال-یادگار امام(ره)-تبریز-ساعت ۱۴:۰۰

محمدرضا اکبریان مهدی الوندی محمدرضا مدیرروستا سعاد وفاپیشه ناظر: محمد علی فروغی

برق شیراز-تربیت یزد-حافظیه-شیراز-ساعت ۱۴:۰۰

البرز حاجی پور حسین ظهیری علی حاتمیان محمدحسین زاهدی فر ناظر: علیرضا یزدانی

استقلال صنعتی-نفت مسجد سلیمان-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

جمشید دانش مهر کیومرث رضایی فرزاد بهرامی بهروز رنجبر ناظر: عبداله باعزم

اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته یک باشگاههای کشور از هفته دهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،

جمعه ۱۸/۹/۹۰-هفته دهم

فولاد یزد-صنعت ساری-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۴:۰۰

علی صفایی محمدحسن محمدی رحیم حاجی لو رضا مهدوی ناظر: ایرج نظری 

شهرداری اراک-شهرداری بندرعباس-امام خمینی (ره)-اراک ساعت ۱۴:۰۰

منصور نوری رحیم شاهین یعقوب حجتی غلامرضا عباچی ناظر: حسین نجاتی

داماش ایرانیان-مس رفسنجان-کارگران-تهران ساعت ۱۴:۰۰

غلامرضا مستقیم مهرداد تقی زادگان حمیدرضا کنعانی منوچهر آغاسی ناظر: حسین استادآقایی

نیروی زمینی تهران-گل گهر سیرجان-شهدا نزاجا-تهران ساعت ۱۴:۰۰

حسن اکرمی بهرام نقوی محمدرضا مازندرانی سعید شمس ناظر: علی خسروی

استیل آذین-ابومسلم خراسان-تختی-سمنان ساعت ۱۴:۰۰

محمد کمانی سعید آل وردی جواد قنبریان رضا عادی ناظر: بهرام مهرپیما

اتکا گلستان-پیام مخابرات فارس-آزادی-گرگان ساعت ۱۴:۰۰

وحید صالحی  حمید نظری جعفر مهاجر حسام عرب ناظر: جواد تقی پور

نساجی مازندران-ماشین سازی تبریز-شهید وطنی-قائم شهر ساعت ۱۴:۰۰

سعید بخشی زاده مسلم صفری جهانبخش آرمان- مختار عبدالهی ناظر: علیرضا رجبلو

پاس همدان-گهر زاگرس درود-قدس-همدان ساعت ۱۴:۰۰

جمشید محمدی  – حسین سنجری مهدی شفیعی عباس جدیدی ناظر: فریدون اصفهانیان

صنعتی کاوه تهران-شیرین فراز کرمانشاه-هما-تهران ساعت ۱۴:۰۰

ایرج ساعدی محبت علی رضا تبار مهدی ناصحی محمدحسین مرادی

آلومینیوم هرمزگان-شهرداری یاسوج-خلیج فارس-بندرعباس ساعت ۱۴:۰۰

قاسم واحدی محمدرضا امینی فرید امیدوار حسین قنبری ناظر: علی اکبر حبیب پور

ایرانجوان بوشهر-پیکان –شهید بهشتی-بوشهر ساعت ۱۴:۰۰

محمدملکی – بهروز برون عبدالحسین سواری محمدجواد محمدی ناظر: حیدرشکور

شنبه۱۹/۹/۹۰-هفته دهم

گسترش فولاد تبریز-سایپا شمال-یادگار امام(ره)-تبریز-ساعت ۱۴:۰۰

محمدرضا اکبریان مهدی الوندی محمدرضا مدیرروستا سعاد وفاپیشه ناظر: محمدعلی فروغی

برق شیراز-تربیت یزد-حافظیه-شیراز-ساعت ۱۴:۰۰

البرز حاجی پور حسین ظهیری علی حاتمیان محمدحسین زاهدی فر ناظر: علیرضا یزدانی

استقلال صنعتی-نفت مسجد سلیمان-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

جمشید دانش مهر کیومرث رضایی فرزاد بهرامی بهروز رنجبر ناظر: عبداله باعزم

1 thought on “اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.