اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم کشور اعلام شد

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم از هفته یازدهم و معوقه هفته پنجم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

هفته یازدهم: جمعه ۱۱/۹/۹۰ ساعت ۱۵/۱۴ 

آلومینیوم حکمتی تبریز – انتظام تهران – وحدت اسکو

البرز جهانگیر-مجتبی مسعودی-عباس پورحیدری

کیوان مرغ مهاباد – نفتوت تهران – آزادی مهاباد

علی احمدی-حمیدرضا حیدری-حمید کاوندی

شهرداری فومن – مقاومت شهرداری مهاباد – آزادی فومن

بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی

آذرباتری ارومیه – ذرت کاران مغان – تختی ارومیه

شاهوار اصلانی-کاوه بهمنی-پژمان لرستانی

شهرداری لنگرود-آرمین قزوین

جلال صادقلو-اصغر عزیزی-حامد احمدی

عقاب تهران-صبا نوین قم

مهدی اجاقی-معراج فشتمی-محمد نوری

شهرداری چابکسر-شاهین تهران

علی بالوده-امیر علیزاده-مرتضی نیکجو

شهرداری آستارا – شاهین کرج – وحدت آستارا

نادرخاکسار-صابر خوئی-علیرضا شهری

رعد پدافند کیش – کارگر بنه گز – المپیک کیش

 علیرضا کهال-جواد قنبریان-حسن انتظاری

پرسپولیس گناوه – میلاد دزفول – سراجی گناوه

ایمان کهیش-مرتضی هوشیار-ارحام نصیری

نادری بوشهر – شهرداری نی ریز – قدس بوشهر

داریوش احمدی-افضل حسینی-حمید افشون

استقلال ساری – سفیدرود آستانه – شهدا ساری

جواد نکویی-پوریا زحمتی-محسن قاسمپور

طلایه داران بوئین زهرا – البرز شهرداری زنجان – امام علی بوئین زهرا

حمید امیدی-مرتضی کاظمیان-آرش پور اسماعیلی

بهمن شیراز – جنوب باغملک – حافظیه شیراز

علیرضا جلالی-مهدی امیر تیموری-علیرضا خسروی

سپاهان یاسوج – سرداران شهید لردگان – تختی یاسوج

علیرضا حیدرپناه-هادی شیرنژاد-محمد هاشمی نسب

جهان فولاد اصفهان – شهرداری ممسنی – تختی اصفهان

حسین سعادتمند-محمد علی پورمتقی-موسی مه آبادی

کیمیا رشد آق قلا – شهرداری بهشهر – یادگار امام(ره) آق قلا

حسین زیاری-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری

شهرداری اسلامشهر – پیروزی گرمسار – امام خمینی ره-اسلامشهر

حامد حیدری-علی اکبر نوری-ابراهیم موسوی

نیما چمستان-صنایع شازند

رضا رحمانی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

پارس فوتبال چالوس – استقلال جنوب – اسب چین عباس آباد

مهدی نجار-محمدرضا فتحی-رحیم شیخی

شنبه ۱۲/۹/۹۰ ساعت ۱۵/۱۴

خزر محمود آباد – اتحاد پاکدشت – مجتمع بهشتی محمودآباد

مهدی کلاکی-محسن صادقلو-حن مظفری

شهرداری اشکذر – شهرداری کهنوج – ۲۲ بهمن اشکذر

وحید مالکی-ابراهیم زمانی-بیژن آزادی

سپاهان نوین اصفهان – پرسپولیس شیراز – صفائیه اصفهان

حسین مقابلی-امیر سلطانی-حمیدرضا آذرنیا

مس شهر بابک – صفاهان اصفهان – شهدا مس شهربابک

حسن فتاحی-مهدی طباطبایی-داود حسین پور

مس نوین رفسنجان – فجر خاوران بیرجند – تختی رفسنجان

روح اله تیموری-عباس سعادت-احسان تیموری

آنزان ایذه – میناب نخل میناب – تختی ایذه

علیرضا زارعی-حسین مرادی-عبدالمحمد مرادی

دارایی اراک – فجر دهلران – ۵ مرداد اراک

امیر خسروی-محمد تقی حیدرپور-اسداله خاتمی

شهرداری بانه – ذوب و فلزات الوند – تختی بانه

محمد باقرپورباقر-محمود گوهر نژاد-رامین بابایی

جمعه ۱۸/۹/۹۰ ساعت ۱۵/۱۴

گلچین رباط کریم – دارتاک لرستان – صباشهر رباط کریم

مجید پورعلی-عبدالعلی شکر گزار-شهریار اسماعیل زاده

شهرداری صحنه – پرسپولیس دره شهر – آزادی صحنه

شهرام توانا-حسین عیسی وند-مهد ی معماری

میناشی اسلام آباد – شهرداری بروجرد – ریزوندی اسلام آباد

علی آلبو مرادی-ولی اله رضایی کیا-کوروش شهریاری

معوقه هفته پنجم

سفید رود آستانه – شاهین کرج – تختی لاهیجان

وحید کاظمی-کریم موسوی-حسینعلی عابدی

سرداران شهید لردگان – میلاد دزفول – تختی بروجن

محمد حسین زاهدی فر-یوسف اطمینان-عبداله عبدالهی

شنبه ۱۹/۹/۹۰

مهر اراک – هما جوانرود – ۵ مرداد اراک

حسین زمانی- مهدی زنجانی-سعید باهنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.