اسامی داوران رقابت های لیگ دسته اول اعلام شد

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در رقابتهای لیگ دسته اول از سوی کمیته داوران اعلام شد.

یکشنبه ۶/۹/۹۰-معوقه هفته دوم-ساعت ۱۴:۰۰

استیل آذین-صنعت ساری-تختی-سمنان

امیر فتاحی-حسین طالقانی-مهدی عالیقدر-سعید شمس-ناظر:حسین عرب براقی

چهارشنبه۹/۹/۹۰-هفته نهم

فولاد یزد-داماش ایرانیان-شهید نصیری-یزد-ساعت ۱۴:۰۰

موعود بنیادی فر-قهرمان نجفی-محمدرضا طالبی-جمشید محمدی-ناظر:محمد هادی فروغی

پنجشنبه ۱۰/۹/۹۰-هفته نهم ساعت ۱۴:۰۰

پیکان-شهرداری اراک-ایران خودرو-رفسنجان-ساعت ۱۴:۰۰

محسن قهرمانی-حمزه علی سلیمی-محمدرضا مدیر روستا-میثم پورکریمیان-ناظر:یداله سلیمانی

مس رفسنجان-گسترش فولاد تبریز-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۰۰

رضا عادل-محمدرضا غنو-علیرضا کناری-روح اله تیموری-ناظر:محمدرضا اسحاقیان

سایپا شمال-اتکا گلستان-شهید وطنی-قائم شهر-ساعت ۱۴:۰۰

سید حسین زرگر-حسن رستم زاده-رضا عبدوس-حسین زیاری-ناظر:کریم اصغر زاده

شیرین فراز کرمانشاه-پاس همدان-انقلاب-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۰۰

پیروز سیف اله پور-حسن توماری-اسد حاج محمد-زاهد بحرینی-ناظر:محمد دوستی

تربیت یزد-نساجی مازندران-شهید نصیری-یزد-ساعت ۱۴:۰۰

محمدرضا خداپرست-محمدرضا امینی-حسین مفتاح-جمشید محمدی-ناظر:محمد علی فروغی

گل گهر سیرجان-صنعتی کاوه تهران-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت ۱۴:۰۰

فرشید افشار-فرید امیدوار-فرهاد مروجی-محمد رضا تارخ-ناظر:سعید بطحائی

آلومینیوم هرمزگان-برق شیراز-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

اشکان خورشیدی-سعید قاسمی-فرهاد خوشنواز-مهدی موسی پور-ناظر:ابوطالب طاهریان

نفت مسجد سلیمان-نیروی زمینی تهران-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

اسماعیل آمری-جلیل شعرانی-حسین غلامی-محمد حسین زاهدی فر-ناظر:سیامک بخشی

جمعه ۱۱/۹/۹۰- هفته نهم

صنعت ساری-شهرداری بندرعباس-شهدا-ساری ساعت ۱۴:۰۰

محمد کمانی-محمد حسن ابراهیمی-هادی طوسی-وحید صالحی-ناظر:کریم اصغر زاده

پیام مخابرات فارس-استیل آذین-حافظیه-شیراز ساعت ۱۴:۰۰

سید مهدی سید علی-بابک عباسقلی زاده-یوسف اطمینان-روح اله شریفی-ناظر:غلامرضا سلیمانی

شهرداری یاسوج-گهر زاگرس درود-تختی-یاسوج ساعت ۱۴:۰۰

غلامرضا جباری-محمود بیات ترک-حافظ عظیمی-جواد رحیم زاده-ناظر:رضا دهقان

ماشین سازی تبریز-استقلال صنعتی-یادگار امام(ره)تبریز ساعت ۱۴:۰۰

حمید حاج ملک-مسلم صفری-قاسم بهاری-پیام باقری دوست

شنبه۱۲/۹/۹۰

ابومسلم خراسان-ایرانجوان بوشهر-تختی-مشهد ساعت ۱۴:۰۰

اسماعیل بابلی-محمد عطائی-غلامعلی تشکری-حسن اکرمی-ناظر:حجت بهروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.