اسامی داوران هفته نهم و دهم لیگ دسته سوم

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در رقابتهای لیگ دسته سوم از هفته نهم و دهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

جمعه۴/۹/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم

ذوب و فلزات الوند-هما جوانرود-جوانان-بهار

سجاد لطافتی-مرتضی کاظمیان-مجتبی مسعودی

شهرداری صحنه-فجر دهلران-آزادی-صحنه

شاهد اصلانی-رحیم شیخی-مهدی سیفی

شهرداری بانه-شهرداری بروجرد-تختی-بانه

مهدی پاکزاد-امیر شمی زاده-مسعود آزادی پور

میناشی اسلام آباد-دارتاک لرستان-ریزوندی-اسلام آباد

پیام حیدری-بهروز عالمی-کاوه بهمنی

مهر اراک-پرسپولیس دره شهر-۵ مرداد-اراک

علیرضا عباسچی-معراج فشتمی-محمد جعفری

شنبه ۵/۹/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم

دارایی اراک-گلچین رباط کریم-۵ مرداد-اراک

مهدی خانپور-مهدی زنجانی-موسی مه آبادی

شنبه ۵/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴-هفته دهم

ذرت کاران مغان – آلومینیوم حکمتی تبریز – ورزشگاه کلانتری پارس آباد

سعاد وفا پیشه-حامد احمدی-اصغر عزیزی

مس سونگون ورزقان – شرکت خلخال دشت – ورزشگاه وحدت اسکو

کمیل غلامی-آرش پور اسماعیلی-عباس پورحیدری

انتظام تهران – کیوان مرغ مهاباد – ورزشگاه آیت اله سعیدی تهران

حامد بیک زند-علیرضا آذروند-علی اکبر نوری

نفتون تهران – شهرداری فومن – ورزشگاه الیاف تهران

میثم پورکریمیان-عبدالعلی شکرگزار-محمدرضا فتحی

شاهین کرج – طلایه داران بوئین زهرا – ورزشگاه انقلاب کرج

بهمن قاسمی-حمید رضا حیدری-جعفر ایوار

آرمین قزوین – استقلال ساری – ورزشگاه رجایی قزوین

امیر مبشر-مرتضی نیکجو-ابوالفضل رضوی

البرز شهرداری زنجان – عقاب تهران – ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان

مجید پورعلی-اصغر حاتمیان-باباک اسماعیل زاده

شاهین تهران – شهرداری لنگرود – ورزشگاه اختصاصی شاهین تهران

وحید صالحی-ابراهیم موسوی-محمد محمدی

صبا نوین قم – شهرداری چابکسر – ورزشگاه تختی قم

حسین مقابلی-اسماعیل رجبی-حمید آذرنیا

سفیدرود آستانه – شهرداری آستارا – ورزشگاه تختی لاهیجان

محمود قربان پور-غلام رضوی-جعفر جعفری

سرداران شهید لردگان – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی بروجن

سیدرضا مهدوی-امیر رضا آرشو ماهانی-احد سلطانی

جنوب باغملک – جهان فولاد اصفهان – شهدا ۷ تیر باغملک

کوروش غریبی-عبداله عبدالهی-حسین مرادی

کارگر بنه گز – سپاهان یاسوج – ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان

عقیل جهانبازی-آرمان باغبان-حسن حیدری

شهرداری ممسنی – پرسپولیس گناوه – لشگری ممسنی

عباس صادقی-حمید افشون-حسن حضرتی

شهرداری نی ریز – رعد پدافند کیش – ورزشگاه شهدا نی ریز

علیرضا جلالی- علی ملا محمد-علیرضا خسروی

میلاد دزفول – نادری بوشهر – ورزشگاه مجدیان دزفول

جواد محمدی-امیر بالاورد-عباس سعادت

یکشنبه ۶/۹/۹۰ –  ساعت ۱۵/۱۴-هفته دهم

اترک بجنورد – شهرداری اسلامشهر – ورزشگاه تختی بجنورد

علی اصغر مومنی-اسماعیل احمدی-میثم تیزکار

صنایع شازند – کیمیا رشد آق قلا – ورزشگاه فتح المبین شازند

امید رحمتی-امید صالحی-ابراهیم زمانی

پیروزی گرمسار – پارس فوتبال چالوس – تختی گرمسار

حسام عرب-محمد تقی حیدر پور-اسداله خاتمی

اتحاد پاکدشت – نیما چمستان – ورزشگاه مهدی پاکدشت

حسین زیاری-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری

استقلال جنوب – خزر محمودآباد – ورزشگاه اتکا تهران

علامرضا عباچی-حسین انتظاری-داوود احمدی

مینا نخل میناب – سپاهان نوین اصفهان – ورزشگاه امینی میناب

محمدرضا تارخ-علیرضا هادی پور-فرید امیدوار

صفاهان اصفهان – شهرداری اشکذر – ورزشگاه تختی اصفهان

مجتبی آسنجرانی-مهدی معماری-امیر سلطانی

پرسپولیس شیراز – مس نوین کرمان – حافظیه شیراز

عقیل جهانبازی-حمید نادری-وحید مرادیان

فجر خاوران بیرجند – مس شهر باک – ورزشگاه آزادی بیرجند

علیرضا ناظری-محمد علی رجایی-محمد رضوی

سراوان سیستان و بلوچستان – مس نوین رفسنجان – ورزشگاه حسین بر سراوان

بهنام بیگی-احمد آریک-محسن قاسمپور

شهرداری کهنوج – آنزان ایذه – ورزشگاه شهید میثم کهنوج

حجت اسماعیلی-رحیم شکاری-حسن گریزان

جمعه ۱۱/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴

ذوب و فلزات الوند – دارایی اراک – ورزشگاه جوانان بهار

مهدی شجاعی-امیر قورخانه چی-رضا نجفی

هما جوانرود – شهرداری بانه – ورزشگاه تختی جوانرود

مهدی شوقانی-علی حاتمیان-محمد حسین پور

دارتاک لرستان – شهرداری صحنه – ورزشگاه تختی خرم آباد

فرشید جواد پور-کوروش شهریاری-محمد موری

شهرداری بروجرد – مهر اراک – ورزشگاه تختی بروجرد

نوراله حیدری-رضا حیدری-بیژن آزادی

پرسپولیس دره شهر – میناشی اسلام آباد – ورزشگاه کلیوند دره شهر

اردشیر خسروی-موسی محمدی راد-امید افخمی

شنبه ۱۲/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴

فجر دهلران – گلچین رباط کریم – ورزشگاه تختی دهلران

محمد رامی-عظیم اصغریان-قدرت پارسا نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.